KAS JĀAPSVER PIRMS GRASĀTIES ĪRĒT MĒBELES?

Ja plānojat kāzas vai kādu citu apjomīgu pasākumu, bez galdiem un krēsliem neiztikt. Kur tos ņemt un kā labāk izvēlēties? Ko vajadzīgu vēl piedāvā uzņēmumi, kas nodarbojas ar mēbeļu iznomāšanu? Šāda veida jautājumi kļūst aktuāli teju visiem , kuri plāno pasākumus vai piedāvā savas telpas pasākumiem. Vēl jo vairāk – kāpēc vispār vajadzētu ko nomāt? Varbūt labāk pirkt, jo ilgtermiņā tas nesīs augļus! No vienas puses, tam varētu piekrist, bet, no otras puses, krēslu un galdu īre tomēr ir pārāka vairāku iemeslu dēļ.

Uzzini vairāk – https://www.nomasmebeles.lv/

Viens no iemesliem, kāpēc galdu un krēslu īre ir tik ļoti iecienīta, ir plašās izvēles iespējas. Banketa galdu īre kāzām vai krēslu īre konferencēm – tas ir pats vienkāršākais, ko piedāvā mēbeļu iznomātāji, jo te ir arī krēsli ar paliktni ērtākai rakstīšanai, koka galdi kopā ar soliem, galdi ar visiem galdautiem un tamlīdzīgi – viss gan banketam, gan vasaras festivālam!

Taču lielais sortiments nav vienīgais pluss. Te noteikti jāmin arī tas, ka jums atkrīt mēbeļu uzglabāšanas problēma. Mēbeles tomēr aizņem ļoti daudz vietas, pat tad, ja ir kompaktas, turklāt krēsli un galdi, kas sakrauti viens uz otra, rada nekārtības sajūtu, tāpēc laibāk, lai tie mierīgi stāv mēbeļu nomas noliktavās.

Derētu piezīmēt, ka mēbeļu noma neattiecas tikai uz krēsliem un galdiem – te tiek piedāvātas arī citas lietas, lai viss pasākumam nepieciešamais būtu nomājams vienuviet.

Viena no šādām lietām ir garderobes statīva noma, jo mēs diemžēl nedzīvojam tādā klimata joslā, kur cilvēks iekštelpās un ārā var visu laiku atrasties vienās plānā apģērba kārtā – nē, mums vajag gan jakas, gan mēteļus, gan cepures, gan pārvelkamos apavus, bet kur to visu likt, kad esi atnācis uz pasākumu?

Garderobes statīvi, ko iespējams iznomāt, ir stabili, vienkārši un ērti. Ir iespējams īrēt tikai pašu statīvu, un atsevišķi, ja nepieciešams, var īrēt arī garderobes numuriņus. Bet kurš būs garderobists? Arī par to ir padomāts – labā mēbeļu nomā jums piedāvās pat garderobista pakalpojumus, kas ir īpaši noderīgi laikā no oktobra līdz februārim, kad cilvēkiem ir daudz un dārgu mēteļu, kažoku un jaku.

Vasarā var izlīdzēties vienkārši ar garderobes statīva nomu, jo garderobistam visticamākais darba īsti nebūtu, taču pavisam no statīva atteikties nevajadzētu, jo pasākuma apmeklētājiem tik un tā mēdz būt līdzi kādas lietas, kas traucētu izbaudīt pasākumu vai maisītos pa kājām gan pašiem, gan citiem apmkelētājiem.

Organizēt pasākumus nav viegls darbs, tāpēc ir labi, ja atrodad uzticamu sadarbības partneri mēbeļu nomas lauciņā – tas nozīmē, ka liela daļa problēmu turpmāk vairs neeksistēs!

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *