Esi gudrs – iekārto mājokli ar unikālām mēbelēm

Kad atminamies mazotni, tajā bieži figurē lielais dīvāns, augstais virtuves galds, smagās virtuves durvis vai čīkstošās skapja durvis, kuras nodeva paslēpēs tik noderīgo slēptuvi. Mēbeles ir mūsu laikabiedri, kuri mūsu atmiņās figurē kā brīnišķīgs fons skaistiem notikumiem. Arī mūsdienu mēbeļu ražotāji ņem vērā to, lai mēbeles kļūtu ne tikai par objektiem bez personības, bet arī daļa no mūsu dzīvesgājuma un atmiņām. Varam būt pateicīgi, ka dzīvojam laikos, kad tehnoloģijas attīstās ne tikai dažādu eletroierīču jomā, bet arī mēbeļu ražošanā. Lai arī cik mežonīgas interjera fantāzijas mēs neizsapņotu par saviem nākotnes mitekļiem, noteikti ir ražotājs, kurš šīs vēlmes spēs izpildīt un ražot mēbeles uz pasūtījumu.

Ja iedomājamies māju kā ķermeni, tad virtuve noteikti ir tā sirds. Tajā tiek kopīgi baudītas brokastis, gatavotas vakariņas, te uzņem viesus un risina aktuālos politiskos jautājumus. Lai arī kāda izmēra būtu virtuve, to ir iespējams iekārtot gudri, mājīgi un ērti. Virtuves iekārtas izgatavošana konkrētai platībai atļaus maksimāli izmantot interjera iespējas. Tirgū atzītas ir iebūvējamās virtuves un virtuves mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma – tas neliedz iekārtot telpu ar nepieciešamajiem atribūtiem, vienlaicīgi ļauj saglabāt plašumu rosībai. Ar izdomu un radošu pieeju risinājumu meklēšanā, virtuve kļūs mājīga un ērta. Mēs ļoti daudz laika pavadam virtuvē, un šai telpai jāspēj atspoguļot arī mūsu personību.

Gluži kā teicienā par cinīti, kurš gāž lielu vezumu, arī vannas istaba ir tā telpa mājoklī, kura izmēros ir neliela, bet apvieno sevī lielu funkciju kopumu. Vannas istabā mēs sakopjam sevi, mazgājam veļu, mazgājamies dušā un sildamies vannā. Jo mazāka vannas istaba, jo svarīgāka vannas istabas mēbeļu pareiza izvēle. Te lieti noderēs interjera eksperta padoms, lai pieņemtu pareizos lēmumus. Kur mēs redzam nepraktisku stūri, interjera eksperts redz iespēju izgatavot personalizētu plauktiņu zobu birstēm un ziepēm. Ieguldot savā vannas istabā, mēs ieguldam savā labsajūtā.

Laika gaitā priekšnams ir kļuvis par mājokļa neoficiālo noliktavu, kurā atrodas plaša spektra priekšmeti – apavi aukstajai un siltajai sezonai, mājas čības, mēteļi, vējjakas, pirkstaiņi un dūraiņi, dažāda lieluma lietussargi un lietusmēteļi, kā arī suņu pavadas un apavu smēre.Ņemot vērā, ka koridori parasti ir nelielas telpas, ir grūti iedomāties, kā to visu satilpināt tā, lai nerastos haoss. Izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma, speciālisti var pielāgot un izgatavot koridora mēbeles tieši konkrētajai telpai.

Ja dzīvojat dzīvoklī, tad ļoti iespējams, ka viesistaba jūsu mājoklī pilda arī citu istabu funkciju. Moderna viesistaba paralēli var būt arī guļamistaba. Ierīkojot telpā iebūvēto skapi, tas graciozi noslēps mantu krātuvi. Viesistabas mēbeles  – dīvāns, atpūtas krēsls –  var pildīt gultas funkciju naktī, atpūtas mēbeles funkciju dienā. Dažāda veida TV iekārtas un mēbeles palīdzēs radīt interjeru, ar kura palīdzību daudzfunkcionālo telpas dabu izmantot maksimāli. Izmantojot dažādas plauktu sistēmas, varam radīt noskaņu telpā – ievietot tajos ziedu vāzes, ierāmētas fotogrāfijas, suvenīrus no ceļojumiem un citus personalizētus priekšmetus. Elegants risinājums telpās ir bīdāmās durvis, tas ir lielisks veids, kā telpai piešķirt gandrīz profesionālu interjeru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *