KUR PASŪTĪT TORTES UN ĒDIENU BANKETAM?

Lielāku vai mazāku svētku svinēšana, vienmēr saistās ne tikai ar patīkamām un satraukuma pilnām gaidām, bet aktuāli kļūst arī tas, ko tad viesi ēdīs un kā noorganizēt liela apmēra galda klāšanu. Allaž nepieciešams izvēlēties lieliskāko pakalpojumu sniedzēju, lai pasākums pēc iespējas būtu izdevies. Vairākas konditorejas Rīgā mēdz piedāvāt ne tikai privātus pasūtījumus konditorejas izstrādājumu cepšanā, bet arī nodrošina rīkot dažādus banketus. Kas gan var būt labāk – kāds visu ēdienu gatavošanu veiks jūsu vietā un būs iespējams pilnvērtīgi atpūsties! Arī jautājums par to, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri, bez šaubām būs atrisināts, ja izvēlēsieties piemērotu konditoru.

Ieskaties piedāvājumā – http://www.francumaize.lv/produkcija/

TORTU UN KŪKU CEPŠANA PĒC PASŪTĪJUMA.
Tortes, kūkas, kliņģeri, bulciņas, pīrādziņi un kūciņas – ko gan vairāk var vēlēties saldummīļi savos svētkos. Ja izvēlaties torti pasūtīt pie konditora, tad vēlams iepazīties ar rekomendācijām, lai būtu skaidrs ar ko rēķinātes un, protams, vai nosauktā cena ir adekvāta piedāvājumam. Vislabākais ir zelta vidusceļš, kurā ir laba cenu un piedāvājuma attiecība. Kliņģeri pēc pasūtījuma Rīgā ir iespējams atrast pie dažādiem konditoriem individuāli vai arī nopirkt konditorejā uz vietas. Šāda pasūtījuma cena sastāda ne vien produktu izcenojums, bet arī konditora ieguldītais darbs un arī laiks, tādēļ, ja arī cena būtu par pāris eiro lielāka kā pērkot jau gatavu produktu, der atcerēties, ka pasūtījums tiek cepts individuāli un līdz ar to allaž ir svaigs un gards.

GALDU KLĀŠANAS PIEDĀVĀJUMS PAR LABU CENU.
Otrs izplatītākais pasūtījumu tips, ko saņem un, protams, piedāvā vairākas konditorejas, ir bankets. Galda klāšana mazākām un, protams, lielākām cilvēku grupām ir tik pat populāra kā tortes cepšana. Sākoties siltam laikam un arī vasaras sezonai, populāra kļūst arī galdu klāšana izbraukumā ārpus telpām vai kādā citā klienta izvēlētā vietā. Klientam vienmēr ir jāzina banketu cena, jo uzsaukt svētku svinēšanu lielākai cilvēku grupai izmaksā vairāk, kā ģimenei. Baketu ēdienkarte sevī lielākoties ietver dažāda stila uzkodas, dzērienus, arī siltos un arī aukstos ēdienus, atkarībā no banketa formas. Visas uzkodas banketam vienmēr tiek gatavotas svaigas un, protams, labas kvalitātes.

Veiksmīga konditorejas un galdu klāšanas servisa sniedzēja piesaistīšana savam pasākumam, ir viena maza daļa no visa, lai pasākums būtu izdevies un līdz ar to viesi dotos mājās apmierināti un garšīgi paēduši!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *