DARBA SLUDINĀJUMI KATRAM INTERESENTAM

Varētu pat apgalvot, ka mūsdienās ir neiespējami neatrast piemērotu darbu vai piemērotus darbiniekus savā nozarē, jo tehnoloģijas un informācijas apmaiņa notiek ātri un kvalitatīvi. Vakanču portāli, sociālie tīkli un dažādas citas interneta vietnes piedāvā jaunus darba sludinājumus teju katru dienu. Sociālo tīklu ietekme uz dažādām ikdienišķām lietām, mūsdienās ir ievērojami liela un to pierāda arī lielais skaits darba meklējumu un vakanču piedāvājumu, kas tiek publicēti šajā vidē.

CV UN MOTIVĀCIJAS VĒSTULE DARBA DEVĒJAM.
Interesanti, ka joprojām ir darba meklētāji, kuri uzskata, ka CV un motivācijas vēstulei nav īsta spēka un visu nosaka darba intervija vai augstāki spēki. Aiz vien vairāk darba devēju vēlas, lai kandidāti iesniedz ne tikai CV, bet arī motivācijas vēstuli vai pat īsu rezumē par sevi un savām darba gaitām. Interneta vidē ir atrodami dažādi veidi un paraugi tam, kā pareizi aizpildāmi šādi dokumenti. Ja visos dokumentos sniegtā informācija darba devējam šķitīs saistoša, tad kandidāts tiks uzaicināts uz intervijas otro kārtu, kas visbiežāk ir tikšanās aci pret aci kandidātam un darba devējam. Tieši tādēļ, lai tiktu līdz šai intervijai, ir nepieciešams iesniegt labu CV un motivācijas vēstuli.

KUR MEKLĒT DARBA PIEDĀVĀJUMUS?
Lai pelnītu sev pienācīgu iztiku, ir jāatrod piemērots darbs, un tā tas ir bijis un būs vienmēr. Darbs Jelgavā, darbs Rīgā un arī darbs Valmierā, tā pat kā visur citur Latvijā un pasaulē tiek piedāvāts un pieņemts teju katru minūti. Ļoti īsā laika posmā ir iespējams noskaidrot daudz brīvu vakanču sev saistītās nozarēs. Lai darba devēji varētu optimālāk novērtēt kandidāta piemērotību vakancei, ir vajadzīgs korekti iesniegt visu nepieciešamo informāciju par sev, kas varētu šķist aktuāla darba devējam. Arī darbs ārzemēs joprojām ir aktuāls darba meklētāju vidū, un arī ir nepareizi uzskatīt, ka darba darba piedāvājumi ārpus Latvijas robežām lielākoties nudien nav aktuālas. Latvijas nodarbinātības aģentūrā un dažādās citās oficiālās darba piedāvājumu vietās, regulāri tiek atjaunota informācija par aktuālākajām vakancēm ārzemju darba tirgū.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *