KUR IEGĀDĀTIES TORTES UN ĒDIENU BANKETAM?

Lielāku vai mazāku svētku svinēšana, allaž saistās ne tikai ar jaukām un satraukuma pilnām gaidām, bet aktuāli kļūst arī tas, ko tad viesi ēdīs un kā nokārtot liela apmēra galda klāšanu. Noteikti nepieciešams izvēlēties kvalitatīvāko pakalpojumu sniedzēju, lai pasākums ir izdevies. Daudzas konditorejas Rīgā mēdz piedāvāt ne vien individuālus pasūtījumus konditorejas izstrādājumu cepšanā, bet arī piedāvā rīkot dažādus banketus. Kas gan var būt lieliskāk – kāds visu ēdiena gatavošanu paveiks jūsu vietā un būs iespējams lieliski atpūsties! Arī jautājums par to, kur nopirkt gardu kliņģeri, obligāti būs atrisināts, ja izvēlēsieties lielisku konditoru.

KONDITOREJAS UN TORTES CEPTUVES RĪGĀ.
Tortes, kūkas, kliņģeri, bulciņas, pīrādziņi un, protams, kūciņas – ko gan vēl var vēlēties saldummīļi savos svētkos. Ja izvēlaties torti pasūtīt pie konditora, tad vēlams iepazīties ar atsauksmēm, lai ir skaidrs ar ko rēķinātes un, protams, vai nosauktā cena būs piemērota piedāvājumam. Vislabākais ir zelta vidusceļš, kurā ir samērīga cenu un arī piedāvājuma attiecība. Kliņģeri pēc pasūtījuma Rīgā ir opcija pasūtīt pie vairākiem konditoriem individuāli vai arī dabūt konditorejā uz vietas. Šāda pasūtījuma cena sastāda ne vien produktu izmaksas, bet arī konditora ieguldītais darbs un, protams, laiks, tādēļ, ja arī cena būs par dažiem eiro augstāka kā nopērkot jau gatavu produktu, atceraties, ka kliņģeris vai kūka tiek gatavots individuāli un, protams, vienmēr ir svaigs un gards.

IZBRAUKUMA GALDU KLĀŠANAS ĒDINĀŠANAS PIEDĀVĀJUMI.
Otrs izplatītākais pasūtījumu veids, ko saņem un, protams, piedāvā dažādas konditorejas, ir banketi. Galda klāšana mazākām un lielākām cilvēku grupām ir tik pat izplatīta kā kūku cepšana. Sākoties siltākam laikam un vasaras sezonai, aktuāla ir arī galdu klāšana izbraukumā ārpus telpām vai arī kādā citā klienta izvēlētā vietā. Klientam vienmēr ir aktuāla banketu cena, jo uzsaukt svētku svinēšanu lielākai cilvēku grupai izmaksā vairāk, kā ģimenei. Banketa ēdienkarte sevī lielākoties iekļauj dažāda stila uzkodas, dzērienus, arī siltos un, protams, aukstos ēdienus, atkarībā no banketa tipa. Visas uzkodas banketam allaž tiek gatavotas svaigas un, protams, kvalitatīvas.

Veiksmīga konditoreju un galda klāšanas servisa sniedzēja piesaiste iecerētajam pasākumam, ir viena maza daļa no visa, lai pasākums būtu izdevies un, protams, viesi dotos mājās apmierināti un, protams, labi paēduši!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *