Kāds kamīns piemērots Jums?

Kamīni vienmēr saistās ar mājīguma sajūtu, jo pieredzējušie ražotāji domā ne vien par vajadzīgā siltuma saglabāšanas iespējām, bet arī estētisko pusi. Kamīnkrāsnis ir parocīgas un iederas jebkurā interjerā, jo to novietojums atkarīgs vienīgi no Jūsu vēlmēm. gAtsevišķie stūra kamīni ir salīdzinoši mazāki, bet ar tiem arī iespējams apsildīt mājokli. Granulu kamīni ir vēl komfortablāki, turklāt pēc sadegšanas pelnu ir maz. Somijas speciālistu tehnoloģijas, rūpīgi izraudzīti apdares veidi un citas lietas ļaus izbaudīt priekšrocības, ko dod krāsnis.

Ieskaties – https://www.tulikivi.lv/katalogs/kamini-krasnis/

Pirts krāsnis pilnvērtīgai atpūtai

Lakoniskās pirts krāsnis tagad ir ērtākas, turklāt tām ir vajadzīgās tvertnes akmeņu novietošanai. Malkas krāsnis iespējams kurināt atrodoties priekštelpā, tāpēc pirtī visu laiku saglabāsies siltums. “Melnajām” pirtīm labākai siltuma noturēšanai tiek pielāgota krāsns apdare, izraugoties kvalitatīvu ziepjakmeni. Krāsnis atbildīs Jūsu vēlmēm un telpas izmēriem, jo iespējams izvēlēties individuālu risinājumu. Pirts telpas uzsilšana vairs nebūs ilga, tāpēc arī pavisam vēlā vakarā varēsiet izbaudīt patīkamu atpūtu.

Kā piemeklēt labāko plīti?

Plītis var noderēt dažādiem nolūkiem, pietam būtiski atšķiras to sniegtā siltumatdeve un citas iezīmes, tāpēc rūpīgi izpētiet katru no piedāvātajiem veidiem. Neskatoties uz to, plītis ar ietilpīgu cepeškrāsni ir daudz parocīgākas, jo nav nepieciešamas divas atsevišķas iekārtas, lai pietiekamā apmērā sildītu māju un gatavotu ēst. Plītīm ir drošas un stingras durtiņas, tāpēc nebūs jāraizējas par to, ka neliela dzirkstele varētu nokļūt uz grīdas. Unikālā ziepjakmens apdare ir ļoti pieprasīta, jo tai nekādā ziņā nekaitē ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi, ūdens un citas lietas, tāpēc plīts vēl ilgi izskatīsies kā jauna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *