KĀDI LOĢISTIKAS PAKALPOJUMI IR PIEEJAMI?

Jau gadu simtiem ilgi, dažāda veida kravu pārvadāšana ir bijusi aktuāla teju visiem tirgotājiem, kā arī tā ir neatņemama importa un eksporta jomas atbalsta sastāvdaļa. Viss tas, ko varam sameklēt veikalu plauktos, ir dažādu loģistikas servisu kopuma iznākums. Viss, sākot no mantas radīšanas, līdz nokļūšanai pie patērētāja, ir loģistikas procesu kopums. Lielos uzņēmumos šo darbu veic atsevišķs  loģistikas uzņēmums, savukārt, mazāka izmēra kompānijas un ražotnes, labprāt lieto loģistikas firmu servisu. Kravas taksometrs, konteineru pārvadājumi, vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi ir tikai niecīga daļa no visa loģistikas servisu piedāvājuma. Tiek nodrošināti visa veida kravu pārvadājumi, ieskaitot gaisa un jūras ceļus.

ĀTRĀKIE LOĢISTIKAS RISINĀJUMI JŪSU KRAVAI.

Vairāki loģistikas risinājumi tiek piemēroti konkrēta klienta aktuālajām vajadzībām, lai sniegtais pakalpojums būtu piemērotākais un atbilstošākais optimāla risinājuma saņemšanai Papildus iespējams lietot arī apdrošināšanas un muitas brokeru pakalpojumus. Arī negabarīta kravas transportēšana nesagādā nekāda veida raizes. Krava var tikt transportēta ar avio, auto, dzleceļu, arī ar velosipēdu, ja ir tāda nepieciešamība – viss process, neatkarīgi no pārvadāšanas paņēmiena, tiek uzraudzīts no A-Z, līdz ar to nodrošina apmierinātus klientus un sadarbību nākotnē.

KĀ TIEK PĀRVADĀTAS KRAVAS VISĀ PASAULĒ?

Kā īsti atšķiras kravu pārvadāšanas veidi? Katra krava var tikt pārvadāta dažādos veidos, īpaši piemērotos un drošos. Auto kravu pārvadājumi ir izplatītākais kravas pārvadājumu veids ne vien Eiropā, bet arī citur pasaulē. Auto transports ir piemērots jebkāda veida kravas transportēšanai. Pārvadāšanai ir iespējams izmantot atšķirīga veida transportu un to pielāgot kravas veidam. Pārvadāšanai var lietot mikroautobusus, tenta puspiekabes, refrižeratora tipa piekabes, negabarīta kravu platformas un atklātās platformas, arī, protams, lielus kravas auto. Ja nepieciešams pārvadāt īpaši dārgu un sensitīvu kravas formu, tad vislabākais risinājums būs avio kravu pārvadājumi, jo tie tiek uzskatīti par ātrāko un drošāko variantu kravu pārvadāšanai. Daudziem būs pārsteigums, ka avio kravas tiek pārvadātas, izmantojot arī pasažieru lidmašīnas, jo jebkura lidmašīna ir piemērota šādai funkcijai. Dzelzceļa pārvadājumi visā pasaulē kļūst ar vien pieprasītāki, tādēļ tiek piedāvāti dažādi risinājumi, kā kravu aizgādāt galamērķī arī šādā veidā. Pārvadāšanai tiek izmantoti segtie vagoni, pusvagoni, platformas, cisternas un hopervagoni. Savukārt jūras ceļi, kravu pārvadāšanai, tiek izmantoti jau gadu simtiem ilgi, un skaidrs, ka laikam ritot, šis ir kļuvis arī par mūsdienās, vienu no populārākajiem veidiem kravas transprtēšanai uz salīdzinoši tālu galamērķi. ASV, Singapūra un Filipīnas ir tikai maza daļa no ostām, uz kurām tiek nodrošināti kravu pārvadājumi ar kravas kuģiem. Šādi ir viegli transportēt arī nestandarta kravas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *