Aizraujošākie sup izbraucieni!

Zinājāt, ka sup dēļi vairumam no mums ne ar ko neatšķirsies no sērfinga dēļa, un šis apstāklis nav bez iemesla. 21.gs. sākumā slavenais sērfotājs Riks Tomass ierosināja alternatīvu, laikā kad priekš sērfošanas nav viļņu un tas ir Stand Up Paddle Boarding. Pēc Tomassa domām, šis variants bija veids, kā saglabāt formu, uztrenēt līdzsvaru un izturību. Taču 4 gadus pēc tam, tad kad šis veids tika parādīts vienā no ASV kanāliem, sup izbraucieni kļuva ļoti populārs sporta veids. Skatītāji saskatīja tur lielas cerības un par centās supošanu padarīt par nacionālu sporta veidu. Mūsu valstī ar prieku tika pieņemta supošana, pielāgojot to mūsu klimatam, tad sup izbraucieni pārvērtās par neparastu risinājumu, brīdī, kad tiek izplānota atpūta ar draugiem vai ģimeni.

Uzzini vairāk – https://www.bullulaivas.lv/veikals/

Sup dēļi un to variācijas

Visi sup dēļi un to tipi tad ir ar dažiem mīnusiem un plusiem. Ja sup izbraucieni jau ir tieši tas, ko gribat, jau ir jāsaprot, kas tad tad ir būtiskākais: planierveida manevri, stabilitāte, pārgājiena tipa ērtības vai sacīkšu sup dēļi, kas pārsteidz ar ātrumu. Lai sup izbraukumi izdotos, versiet īpašu uzmanību SUP izmēriem un tam, kā tie ietekmē dēļa īpašības. Sērfinga sup dēļi taisīti konkrēti iešanai pa viļņiem. Populārākie parasti ir universālie sup dēļi, tie tiek ražoti dažādu izmēru, medeļu un standartā ir piepūšamie. Atrodiet piemērotu dēļu garumu kā arī platumu pēc Jūsu vēlmēm, auguma, svara, prasmēm. Sup dēļi priekš tūrisma ideāli slīd, savukārt garā garuma dēļ, dēļi spēj uzņemt lielu ātrumu, bet platums nodrošina stabilitāti. Sup dēļi sacensībām jau tiek saukti par raketi starp sup dēļiem. Vēl svarīga lieta būs sup dēļu garums, platums kopā ar biezumu, kas ietekmē to, kāda būs pati supošana. Protams, ka vienmēr atceramies par pamata inventāru – drošības vesti un drošības pavadu, bez tiem nav vēlams doties ūdenī.

Sup izbraucieni kā arī cita tipa aktīvā atpūta pie ūdens

Atpūta ar draugiem vai atpūta ar ģimeni vienmēr būs jauka, kaut gan kopā ar draugiem tā visbiežak ir tieši aktīvā atpūta. Bet jau ir apnikusi pieejamā velosipēdu noma Rīgā, lieliska alternatīva būs buru jahtas noma, kura būs skaista un neparasta. Bet, ja esat nolēmuši, ka būs atpūta ar ģimeni, ir ieteicams doties kaut kur pie dabas un ideāli, ja pie ūdens. Parasti atpūta ar ģimeni asociējas kopā būšanu ar bērniem, šeit lieliska iespēja būs laivu noma un katamarānu noma, protams, ja nama saimnieks sniedz šādu servisu. Pie tam mūsdienās eksistē pavisam jauns modes trends, turklāt nav svarīgi, vai ir Jums plānota atpūta ar draugiem vai ģimeni, tā jaunā aktīvā atpūta ir sup izbraucieni. Labakais, ka Jums pat nevajag personīgo dēli, šobrīd daudzās vietās ir atrodama sup noma. Nenoliedzami, kad supošana paliek par Jūsu ikdienas sastāvdaļu, lētāk taču ir nevis sup īre, bet labāk iegādāties savu dēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *