Īsts sports vai arī atpūta – skrituļslidas ikvienai gaumei!

Visbiežāk ar terminu “skrituļslidas” parasti cilvēki domā tikai par botām uz riteņiem. Bet tie sportisti, kuri pielieto profesionāli skrituļslidas, ļoti labi saprot, ka ir ļoti daudz to tipu. Un nav svarīgi, kas interesē – skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm, bet varbūt bērnu skrituļslidas, tās ir un paliks ātrākais un manevrētākais veids, kā var pārvietoties pa ceļiem. Paša tipa izvēlēšanās tomēr ir atkarīga no braukšanas veida: vai, piemēram, ir doma tikai braukt pa tuvāko parku un promenādi prieka pēc, vai jau daudz vairāk vilina ātrums, ko tās var dot!

Cik dažādas eksistē skrituļslidas vīriešiem?

Skrituļslidas varētu iedalīt vairakos galvenajos tipos. Kā piemēram, skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem vai bērnu skrituļslidas. Šīs grupas jau parasti tiks iedalītas vēl apakštipos, kur grupēšana notiek pēc braukšanas stila: fitnesa, slaloma/friskate, triku, neceļu braucošās un krosa sacensības. Katrai grupai domātas savas skrituļslidas. Piemēram fitnesa skrituļslidas sievietēm, ir arī vīriešiem domātās, tomēr ir līdzīgas skriešanas skrituļslidām. Tās domātas braukšanai pa gludu ceļu un vēl ērtas izmantošanā. Agresīvās skrituļslidas ir diezgan sarežģītas ar savu konstrukciju pie tam ar tām var braukt gan parkā, tā arī pilsētā, turklāt tām jāiztur liela slodze. Cieti izturīgi zābaki un arī mazi riteņi sniedz iespēju veikt dažādus trikus. Bez ceļa skrituļslidas ir atsevišķs veids, kas bija radīts, lai varētu izbraukt gandrīz pa jebkāda tipa ceļu. Viennozīmīgi tas ir riteņu dēļ, kuri ir izgatavoti nevis no poliuretāna, bet gan no gumijas, un ir piepumpēti ar gaisu. Balstoties uz minēto, var pamanīt, cik dažādas ir skrituļslidas, bet, tad ir labi, ja izgatavotājs piedāvā slidas dažādiem mērķiem, piemēram kā, rollerblade skrituļslidas, kur tiek piedāvāti ļoti dažādi veidi.

Skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem, kā var labāk izvēlēties?

Tad, kad tiek apmeklēts kāds skrituļslidu veikals, kur Jūs meklējat skrituļslidas, vispirms rūpīgi pārbaudiet katru skrituļslidu detaļu. Tur nedrīkst būt atrodamas šķembas, plaisas, saliekti elementi. Obligāti uzvelciet skrituļslidas turpat veikalā, kārtīgi nostipriniet un pamēģiniet saprast, kā Jūtas kāja. Gadījumā ja būs meklētas bērnu skrituļslidas, atveriet visus stiprinājumus un pārbaudiet vai iekšzolē nav kādu izciļnu. Pārdomātas skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm, kā arī bērniem ir rollerblade skrituļslidas, kuras ir sevi jau pierādījušas pasaules tirgos. Cenšaties salīdzināt Jūs izvēli ar tiem, tad izvēle būs pareiza. Kad pērkat skrituļslidas, atceraties par aprīkojumu – ķiveri, ceļa spilventiņiem un elkoņu aizsargiem. Tie varēs pasargāt Jūs no ievainojumiem, kas var rasties kritiena laikā. Turklāt kvalificēts skrituļslidu veikals piedāvā cilvēkiem ne tikai visu iespējamo aprīkojumu, bet arī, piemēram, nodrošina labu konsultāciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *