Pakešu logi, palodzes un ieejas durvis

Patlaban jau ir pieejami tik ļoti dažādi logi, ka griežas galva – alumīnija vai koka logi vai arī plastikāta logi. Logi atšķiras savā starpā kā pēc profiliem, cik biezs ir stiklojums, kas, savukārt, ietekmē siltumizolāciju. Mūslaiku tehnoloģijas sniedz iespēju mums izvēlēties logus jebkāda izgatavošanas materiāla, bez šaubām to kvalitāte tiešām būs laba, taču būs jāizvēlas pārbaudīts logu tirgotājs, protams, arī ir pareizi jākopj logi. Logi ir tā mājas daļa, kas būs pakļauta saules stariem, mitrumam, temperatūras iedarbībai, tādēļ logu izvēlei jāpieiet īpaši skrupulozi.

Uzzini vairāk – https://www.ziemellatvija.lv/reklamraksti/logu-nams-pakesu-logi-ilgtermina-ieguldijums-jusu-nakotne-145429

Alumīnija, koka vai varbūt plastikāta logi, ko izvēlēties?

Mūsdienās ražotāji nodrošina plašu piedāvājumu ar pakešu logiem, taču neskatoties uz variācijām, labs būs tieši tas logs, kurš ir energoefektīvs, bet priekš tam lai to noskaidrotu, jāpievērš vērība Uw koeficientam. Vēl viena svarīga lieta būtu augstas kvalitātes mehānismi, ko beigās noslēdz tāda lieta kā logu montāža, ja šajā gadījumā kaut kas būs izdarīts nepareizi, tad arī augstā logu kvalitāte neglābs Jūsu māju no caurvēja. PVC logi jau ir iemīļoti, tā kā tos viegli kopt, kā arī šie logi ir ilglaicīgi un vēl ir diezgan siltumefektīvi, bet pievērsiet īpašu vērību logu ražošanas materiāliem, tie nedrīkst saturēt kaitīgus metālus. Koka logi jau tiek taisīti no koka lamelēm, kas arī pēc laika nemaina formu. Šobrīd koka logi paliek arvien populārāki, jo visi vēlas būt tuvāki dabai. Bet rūpnīcās pieprasīti ir alumīnija logi, jo šie logi ir tiešām izturīgi, gan pret augstām temperatūrām, gan pret koroziju, taču tie ir dārgi.

Vajadzīga logu montāža – kādā veidā sameklēt sev meistaru?

Tad, kad tiek meklēti logi, nemaz nevajadzētu likt uzsvaru uz PVC profila zīmolu, bet labāk būtu izvēlēties to logu ražotāju vai pārdevēju, kurš logu tirgū ir sevi parādījis tikai no labākās puses, turklāt ir jau ar ievērojamu pieredzi un profesionālu personālu. Protams labāk, kad tas būs liels zināms uzņēmums, kurš Jūsu pilsētā strādā vairāk nekā gadu. Uzmanieties nolīgt vienas dienas firmas, kur tiek piedāvāti pakešu logi vai palodzes par viszemākajām cenām, ar lielu garantijas termiņu un daudzām akcijām. Izvēloties logus un palodzes, detalizēti pārrunājiet ar darbinieku, kādas ir kompliktācijas iespējas, lūdziet ieteikumus, kā var ietaupīt. Parasti pēc šādām sarunām daudz kas kļūst saprotams par konkrēta uzņēmuma darbinieka profesionalitāti. Palūdziet uzrādīt sertifikātus par produkciju un pakalpojumiem. Aplūkojiet to piedāvājumu klāstu, tiešām labi, kad tiek piedāvāti ne tikai PVC logi, un vēl, piem., metāla durvis un garāžu vārti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *