Jumta kopnes vienstāva mājai un daudzdzīvokļu ēkai

Laikā, kad celtniecības stadija nonāk pie tāda svarīga posma, kā mājas jumts, tomēr ir jāvelta lielāka uzmanība tāda veida posmam kā pats jumts. Mūsdienas mājas jumts īsteno ne vien drošības funkciju mājai, bet tajā pat brīdī bez šaubām būs tās dizaina komponente. Patlaban ir tik daudz dažādi jumta konstrukcijas veidi, ka kļūst raibs gar acīm. Piem., kopnes droši var stiprināt ne vien, kā ārpuses jumta konstrukcijas elementus, bet droši var būt izmantots gan kā interesants interjera variants.

Uzzini vairāk- https://freimans.com/lv/jaunumi/

Mājas jumta konstrukcija

Jumta konstrukcija, kuru visbiežāk mēs visi redzam sev apkārt parasti ir divslīpju jumts, tas izceļas tieši ar praktiskumu, vienkāršu uzlikšanu un tam piemērots jebkurš jumta segums mājai. Ne mazāk populārs tagad ir mansarda tipa jumts, kur jau ir 4 plaknes uz katru mājas pusi pa divām. Šis tips protams ir tik ļoti populārs, tā kā tiek atrasta papildus telpa. Saimniecības ēkām parasti pielietotā jumta konstrukcija būs vienslīpes, taču šo veidu nepielieto lielāka tipa ēkām. Interesanta un ļoti sarežģīta konstrukcija būs jumts ar četrām slīpnēm. Plakanajam jumtam ir darbietilpīga kopšana, taču vienkārša jumta uzstādīšana. Mājas jumts dažreiz paredz vairāku formu apvienošanu, padarot ēku interesantu un vēl neaizmirstamu.

Jumta segums ikvienai mājai

Kad izvēlaties tāda veida lietu, kā jumta spāres, ir jāsaprot, ka jumta uzstādīšana būs ļoti darbietilpīga. Jumta konstrukcija tiek mērīta, uzstādīta kā arī piezāģēta tieši uz vietas celtniecības objektā. Tādi jumta konstrukcijas veidi var tikt pielietoti tikai mazos objektos, kas ir līdz sešiem metriem. Pie tam jumta spāres paredz nesošās sienas, pie kā tās stiprināt, kaut gan tiešam kā liels pluss jau ir tas, ka pašas jumta spāres var būt pielāgotas uz vietas celtnes specifikai. Savukārt jumta kopnes izceļas ar to labo kvalitāti, tas ir arī tāpēc, ka to ražošanā tiek izmantota īpašu programmatūŗu, bet pašu kopņu izveidē tiek izmantots automatizēts darbību komlekss, kas tieši izslēdz jebkādas kļūdas. Ēka var būt bez nesošam sienām, kas nodrošina izdevīgumu visam projektam. Kopnes sniedz iespēju neierobežoti plānot vai arī pārplānot projektu, savukārt jumta uzstādīšana ir viegli izdarāma un saprotama. Un galvenais šī varianta jumta uzstādīšana ir ļoti ātra, kā piemēram, lai uzstādīt parastu māju, koka kopņu uzlikšana var aizņemt no vienas līdz divām dienām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *