Kas tad ir stalažas vai alumīnija torņi, un kādā veidā tie tiek pielietoti celtniecības projektos?

Stalažas ir populārākais būvniecības rīks, kas tad bija lietots jau kopš ļoti seniem laikiem. Alumīnija torņi un sastatnes ir vajadzīgas āra darbiem: ēkas fasādes kā arī apjomīgiem mūra darbiem, kas tiek realizēti līdz pat 100 m augstumā. Konstrukcijas sastāv galvenokārt no caurulēm, kuras šķērsām un gareniski ir savienotas, un vēl tās ir ar stabilu un stingru formu. Interesanti, ka paši sastatņu projekti ir izmantoti ne tikai celtniecībā vai restaurācijā, taču arī kā darba platformas vai skatītāju tribīnes. Un ir skaidrs, ka, pasūtot tāda veida pakalpojumu, kā sastatņu noma cena jau ir atkarīga no tā, cik sarežģītas konstrukcijas tiek izvēlētas. Bez šaubām, ka tieši mūsdienās sastatņu noma jau ir ļoti populārs pakalpojums, protams arī noteikti būs ļoti ērti, ka dotais nomas uzņēmums, veic arī tādus pakalpojumus, kā stalažu montāža, pie tam tiek piedāvāta arī sastatņu piegāde. Kā arī šī veida uzņēmumu piedāvājumā ir viss nepieciešamais sastatņu aprīkojums, sākot ar tāda tipa lietu kā sastatņu aizsargsiets un beigās pat ar tādu mazu, bet nozīmīgu lietu, kā sastatņu piederumi.

Stalažas veidi kā arī šo konstrukciju pielietošana

Šobrīd ir izmantoti sastatņu risinājumi, kas sastāv no tiešām izturīga kā arī stingra rāmja, pamatojoties uz saliekamiem moduļiem. Tādējādi tiks kopēts objekta kontūrs. Stalažas jau var būt tādas, kas pašas sev ceļ, karināmās, ejošās un citi variācijas. Galvenokārt, gan pērkot sastatnes, vai izvēloties tādu pakalpojumu, piemēram, kā sastatnes noma, pielieto konkrēti moduļu sastatnes, kas tiešām var tikt izmantotas daudzreiz. Stalažu noma tomēr ir vēlama mūrnieka darbu laikā, tad, kad tiek darīti betonēšanas darbi, vienmēr būs nepieciešamas atbalsta konstrukcijas. Un alumīnija torņi ir jau tāda konstrukcija, kuru var izmantot jebkurās vietās pat šaurās. Un kad ir vajadzīgas maza termiņa skatītāju tribīnes, tiek piemērots tāds pakalpojums kā sastatņu noma. Nav noliedzams, ka, būtiska lieta ir arī pats sastatņu aprīkojums, turklāt tam ir jābūt kvalitatīvam. Vēl vajag vienmēr atcerēties par tādu momentu kā sastatņu aizsargsiets, jo tas aizsargā pat cilvēkus, kas neatrodas uz celtniecības objekta.

Sastatnes noma un montāža, kurā vietā atrast labāko piedāvājumu?

Stalažu noma tomēr ir diezgan specifisks pakalpojuma tips pie tam nav tik ļoti liels skaits uzņēmumu, kur pakalpojumu piedāvājumā eksistē šāds piedāvājums. Taču ir dažas lietas, kam protams būtu jāpievērš uzmanība pirms izvēlēties firmu, kurā var tikt sūtīta sastatņu noma vai alumīnija torņu noma. Protams ir svarīga atbilstība Eiropas standartiem, šādi sastatņu projekti būs stabili kā arī uzticami. Kā arī pati sastatņu projektēšana īstenota tika atbilstoši ne vienīgi mūsu valsts likumiem, taču arī ES noteiktajām normām. Svarīgs ir arī pats pakalpojumu piedāvājums, jo jebkam būs svarīgi, kad salonā, kur būs nodrošināta sastatņu noma, var tikt piedāvāts arī pats sastatņu transports, lai atvestu tos līdz objektam. Nav noliedzams, ka ir arī tie, kuri var uzstādīt tās konstrukcijas elementus saviem spēkiem, bet vislabāk, kad nomas uzņēmuma piedāvājumā būtu iekļauta arī tāda lieta kā stalažu montāža. Ka arī, tad, kad tiek meklēta sastatņu noma cena ir ne mazāk būtisks apstāklis, tai jābūt pieņemamai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *