Mēbeļu projektēšana pēc pasūtījuma paliek aizvien populārāks trends

Tieši mēbeļu izvēlēšanās parasti būs ilgs un nogurdinošs process. Viens mēbeļu veikals seko citam, bet Jums jau būs apnicis tik ļoti, ka nopērkat pirmo šķietami piemērotu modeli. Bet šim jautājumam jāpievēršas ar lielu nopietnību, jo tieši mēbeles atspoguļo īpašo interjeru kā arī veicina komfortablu un mājīgu sajūtu mājoklī. Kaut arī liels mēbeļu veikals lepojas ar plašu preču piedāvājumu, kurš jau ir domāts apmierināt jebkura patērētāja nepieciešamības. Tomēr aizvien biežāk jau ir pieprasījums pēc tāda tipa pakalpojuma, piemēram, kā mēbeļu projektēšana uz pasūtījuma, kas tieši būs individuāla pieeja katram pasūtītājam. Iebūvējamie skapji vai varbūt virtuves mēbeles uz pasūtījuma, nav nozīmīgi, bez šaubām mēbeļu projektēšana tiesi pēc Jūsu vēlmēm nodrošinās to neatkārtojamību un pat piemērotību Jūsu interjeram.

Uzzini vairāk – https://kumodes.lv/

Mēbeles pēc pasūtījuma un labākā materiāla atrašana

Pasūtot Latvijā ražotas mēbeles vai arī citās valstīs ir pāris lietas, kurām īpaši būs japievērš vērība. Piemēram, kad tiek sūtītas virtuves mēbeles, tām ir jāatbilst tādām prasībām piemēram, kā pielietojums, ergonomija kā arī ērtības. Bet arī meklējot biroja mebeles vai arī, kad Jums vajadzīgi iebūvējamie skapji, Jūsu vērība jāpievērš šādiem kritērijiem – pats ražotājs, izvēlētais to materiāls, to izmantojamība un dizains, ka arī krāsu atbilstība un mēbeļu ērtības. Mēbeles pēc pasūtījuma jāpasūta vienīgi pie pazīstama izgatavotāja. Pievēršoties izgatavošanas materiāla izvēlei, jāvērš vērība sekojošai lietai. Laminētas skaidu plātnes ir ievērojami lētāks rīcības variants, nekā, kā piemēram, masīvkoka mēbeles, kā arī tām ir ievērojami lielāka mitrumizturība. Ražojot virtuves mēbeles un cita veida mēbeļu fasādes, bieži būs izvēlēts MDF. Šis materiāls izturības ziņā ir daudz labāks par skaidu plātni. Taču, gadījumā ja finanses atļauj, tad vislabāk pasūtīt masīvkoka mēbeles, kā pasūtot virtuves mēbeles, kā arī cita veida mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma.

Iebūvējamie skapji – atrodi savu profesionāli

Brīdī, kad būs nepieciešama mēbeļu izgatavošana, pirms veikt pasūtījumu tomēr ir vajadzīgs pievērst īpašu uzmanību dažiem momentiem. Pirmais ir pats līgums ar uzņēmumu, kas realizēs Jūsu mēbeļu ražošanu uz pasūtījumu. Līgumā tiešām būtu jaizrunā un jāvienojas par sadarbības detaļām, ražošanas noteikumiem un visām izmaksām. Tas sniegs iespēju izprast visus ražotāja rādītājus, kā arī, kad nepieciešams, apstrīdēt darbu neizpildi vai arī termiņu neievērošanu. Mēbeļu projektēšana jau ir ļoti svarīgs punkts, tāpēc jau pašam projektam vajadzētu būt izveidotam pēc iespējas precīzākam un skaidrākam, jo tas būs realizēts beigās. Jau skicēšanas posmā rekomendējams pievērst uzmanību pat vismazākajām projekta detaļām. Svarīga lieta ir arī darba efektivitāte, jo nav būtiski vai tiek sūtītas Latvijā ražotas mēbeles vai arī Itāļu mēbeles, no izmaiņu veikšanas un arī atsaucības uz klienta velmēm, parādās vispārējais viedoklis par uzņēmumu. Citiem vārdiem sakot, ir ieteicams pievērst īpašu vērību vairākiem netiešās sadarbības aspektiem. Jo tieši no ražotāja tomēr ir atkarīgs Jūsu virtuves iekārtas kvalitāte, kā arī mēbeļu kalpošanas ilgums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *