VIETĒJO UZŅĒMUMU VEIDOTAS TERASES UN LAPENES.

Dažāda stila amatniecības nozares vienmēr ir bijušas pieprasītas jebkur pasaulē. Mūsdienās pie kārotas lietas ir iespējams tikt neticami ātri un tas citreiz nav nemaz tik pozitīvi, jo mēdz ciest kvalitāte, tādēļ amatniecība joprojām ir godājama sfēra, ko novērtē daudzi. Kokapstrādes uzņēmumi Latvijā ir ļoti pieprasīti dēļ sava piedāvājuma un amatnieki nevarētu sūdzēties par zemu atalgojumu. Darbs ar koku nozīmē darbu ar ekoloģiskiem, videi draudzīgiem materiāliem, kas viens otru papildina radot kvalitatīvu rezultātu.

VAI KARKASA MĀJĀM NEPIECIEŠAMS NOKĀRTOT BŪVATĻAUJU?
Arī būvējot māju, ar vien vairāk cilvēku izvēlas dabai draudzīgur materiāus un risinājumus. Karkasa nami ir koka mājas, kas tiek veidotas pēc moduļu sistēmas un pēcāk uzstāītas pasūtītāja īpašumā. Jāteica, ka šāda tipa mājokļi ir izcili piemēroti mūsu laikapstākļiem un uzstādāmi jebkurā gadalaikā. Koks vienmēr ir cilvēkos radījis mājīguma sajūtu, tādēļ, ir grūti iedomāties kādu citu materiālu, ko izmantot mājas celtniecībā.

LATVIJĀ BŪVĒTAS LAPENES TAVAM DĀRZAM. DĀRZA NOJUMES UN LAPENES NO LATVIJAS KOKA.
Dārza lapene vai nojume jau sen nav nekāda eksta, bet gan nepieciešamība katrā privātmājā ar dārzu. Vai varat iedomāties lielāku mieru un atpūtu par brokastu baudīšanu lapenē, vai dārza ballītēm, kur lapenes kalpo par romantiskām tikšanās vietām? Lapenes tiek veidotas individuāli, ar klientu vienojoties par dažādiem izmēriem, vislabāko novietojumu, lapenes ietilpību un citiem kritērijiem. Pirms lapenes būvēšanas, noder būvvaldes konsultāija par to, vai nav nepieciešami kādi svarīgi dokumenti.

VAI TERASES CELTNIECĪBAI VAJADZĪGA ATĻAUJA?
Līdzīgi ir ar koka terasēm mājām. Brokastis uz terases – vai nav romantiski? Terase ir dzīvojamās platības turpinājums, ārpus telpām. Terases pamati tiek rūpīgi izvietoti un precīzi aprēķināti, lai terase nenosēstos un tai nerastos funkcionāli bojājumi. Pirms terases būvniecības, būs noderīgi painteresēties vietējā būvvaldē par to, vai terases būvniecībai nav nepieciešami papildus dokumenti un atļaujas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *