Mūsdienu pakešu logi – cik tad nozīmīgi ir pareizi izvēlēties?

Mūsdienās būs skaidra lieta, kad, iebraucot padomju tipa ēkā, būs mainīti sapuvušie koka logi jau uz jaunajiem kā arī modernajiem logiem. Parasti ir pirkti tieši pvc logi, šajā gadījumā nenoliedzami milzīgu lomu spēlē logu stiprums, viegla kopšana kā arī zemas izmaksas. Nav noliedzams, ka, šodien arī koka logi jau ir gana izturīgi, bet tā kā tie ir diezgan dārgi, daudzdzīvokļu mājās šie logi netiek likti. Plastikāta logi tik ļoti mums patīk, kad jau tiek uzstādītas arī palodzes un bīdāmās durvis no šī materiāla.

Uzzināt vairāk – https://www.zz.lv/reklamraksti/kura-materiala-logi-bus-piemerotakie-jusu-majoklim-pvc-aluminija-vai-koka-250808

Kādi tieši logi mājām tad ir piemērotākie?

Jūs droši vien esiet pamanījuši, ka kad tiek meklēti logi, vispopulārākie ir tieši pvc logi. To var izskaidrot ļoti vienkārši – tieši plastikāta logi ir lētākais variants, to kopšana neprasa lielus ieguldījumus un spēku, un mūsdienās šie logi var tikt pieskaņoti jebkura tipa dizainam. Patlaban ievērojamu interesi ir piesaistījuši alumīnija logi, jo viņi ir ne vien izturīgi, bet arī viegli kopjami un tiem piemīt laba siltuma izolācija. Diemžēl tieši alumīnija logi ir ļoti dārgi. Savukārt koka logi ir vienmēr pastāvējuši, vienīgi šobrīd palika modernāki. Mūsdienīgi koka logi ir stipri, kā arī labi aiztur siltumu, turklāt to ekoloģiskums tik ļoti patīk daudziem cilvēkiem. Taču galvenais to mīnus ir kopšana, jo, ja tiešām klients vēlas, lai šie dabiskie logi ilgi priecētu, šajā gadījumā koka logi prasa ne vien pamatīgu kopšanu, bet arī naudas ieguldījumus. Arī palodzes spēlē nozīmīgu lomu mājokļa dizainā, turklāt āra palodzes pilda mitruma novadīšanas funkciju, tāpēc izvēloties palodzes jāskatās arī cik funkcionālas tās ir.

Kādā veidā sameklēt servisu, kur pārdod labas palodzes, logus vai arī bīdāmās durvis?

Jums vajadzīgi jauni logi, bet nav skaidrības kur tad iet? Turklāt šodien ir tik daudz vietu, kur pārdodas gan kā koka logi vai plastikāta, gan arī alumīnija logi, taču nebūs skaidrs, kurš pārdevējs ir drošākais. Šis moments ir tik svarīgs, jo standartā ir ne tikai nopirkti pakešu logi, bet arī ir vajadzīga to uzlikšana. Svarīgākais, ko būtu sākumā jāizpēta būs citu klientu atsauksmes, turklāt, ja to ir daudz, tad ir vispār ļoti labi. Tālāk būs jāraugās, cik ilgi uzņēmums darbojas tirgū un kādu ražotāju logi tiek piedāvāti. Vai piedāvājumā ir arī palodzes. Jo logi nevar būt uzstādīti, ja netiek liktas palodzes. Labi ir, kad uzņēmums piedāvā arī, piemēram bīdāmās durvis. Šajā gadījumā Jūs variet visu pasūtīt vienuviet.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *