Vēlaties bez bēdām ceļot pie tam nedomāt par Jūsu mājas drošību? Pastāv varianti!

Pat jau ar labām durvīm un vēl uzticamām durvju slēdzenēm nav īstenojams pilnīgi būt drošiem par mājokļa aizsardzību. Protams, lai maksimāli palielinātu īpašuma aizsardzību, Jums ir vajadzīga signalizācijas uzstādīšana mājoklim vai arī dzīvoklim. Visas mūsdienīgas sistēmas darbojas pēc līdzīga principa, tomēr atšķiras pēc to ziņu pārraides veida, sensoru daudzuma un tipa, kā arī dažām citām funkcijām. Bet, lai saprastu priekš sevis, kas tad jebkurā konkrētajā gadījumā būtu labāks, Jums jāsaprot, kādi tad drošības risinājumi pastāv un vēl kādā veidā tie darbojas.

Uzzini vairāk – https://eurocash1.lv/korporativajiem-klientiem/tehniska-apsardze/

Tehniskā vai fiziskā apsardze, kādi veidi ir pieejami?

Skatoties, kādi ir drošības risinājumi, mājokļa aizsardzībai, atklājas, ka tieši šo ir diezgan daudz. Ikviens var pats sev uzlikt aizsardzības sistēmu vai griezties jau pie profesionāļiem. Galvenā atšķirība ir tajā, ka, griežoties tādā uzņēmumā, var būt pārliecinātiem, kad ielaušanās gadījumā nāks tūlītēja reakcija un, protams, specdienests dosies uz apsargājamo objektu. Pretējā gadījumā Jums būs pašiem jākontrolē un jāmēģina izsaukt policija. Aizsardzības veidi iedalās – fiziskā un tehniskā apsardze, inženiertehniskā un apvienotā jeb kombinētā apsardze.
Fiziskā apsardze – ikviens no mums ir redzējis sargus tirdzniecības vietās vai kāda stāvlaukuma sargu, šo arī sauc par fizisku apsardzi. Visbiežāk fiziskā apsardze tiek izvēlēta tajā brīdī, kad būs svarīga sardze kādā pasākumā, vai varbūt jāparved kāda dārga lieta, un protams arī īpašuma aizsardzība. Izvēloties servisu no uzticamas firmas būs droši, jo tiem standartā jau ir visi tie sertifikāti, kā arī garantijas. Taču ir alternatīva, kad var tikt piemeklēti citi drošības risinājumi, piemēram, apsargs, ko tad var arī mēģināt noalgot un kas sargās īpašumu. Tomēr šajā gadījumā jau ir diezgan nepārliecinošas garantijas.
Kā vēl kāds opcijas variants, kuru piedāvā kvalificēti uzņēmumi ir tā sauktā tehniskā apsardze, kas arī ir ļoti drošs un uzticams veids. Šajā gadījumā notiek signalizācijas uzstādīšana Jūsu mājās un no tās signāls un bieži arī video nonāk uz “pulti” sargiem, kas visu diennakti seko objektiem. Tādējādi pie Jums uz mājām dodās ātrās reaģēšanas vienība un vēl izskaidro Jums visu situāciju. Protams, var jau arī pats klients uzstādīt signalizāciju uz savām viedierīcēm, tomēr bez šaubām speciālisti to visu paveiks ātrāk.
Palikušie divi veidi ir inženiertehniskais variants un kombinētais, pie tam visiem saprotams, kas ir kombinētais – daudzu variantu apvienojums, atrodot labāko kombināciju. Turpretim, inženiertehniskais variants ir tas, kad ir izmantoti, piem., dzelzs režģi vai metāla žalūzijas, piemēram, kā veikalos uz ielas. Tas nevar nodrošināt pilnīgu aizsardzību, bet viennozīmīgi aizturēt uz kādu laiku laupītāju gan varēs.

Kāda veida nosacījumi jāpielieto izvēloties mājokļa apsardzi?

Pētot apsardzes firmas, nozīmīgs moments būs tas, vai apsardzes uzņēmums būs gatavs uzņemties finansiālu atbildību. Pēc likuma firmai jau ir jāatbild par zaudējumiem, kas radās nepareizas pienākumu izpildes vai nepildīšanas rezultātā. Otrs būtisks moments ir ātrās reaģēšanas komandas ierašanās laiks. Īstenībā šim maksimālajam laikam vajadzētu būt atrunātam līgumā, savādāk nemaz nav iespējams uzstāt uz apsardzes uzņēmuma finansiālo atbildību, ja tā darbinieki neieradīsies objektā laikā. Eksperti atzīmē, kad vidēji ātrās reaģēšanas komandu atbraukšanas laiks aiz pildētas būs 10-15 minūtes, pilsētā vēl ātrāk, taču, protams, šo laiku atrunā katram individuāli. Bez šaubām apskatiet jebkādas atsauksmes, kuras var atrast konkrēti par firmu, lai varētu izprast darbības gaitu un sadarbību ar klientiem. Firmas darba pieredze, speciālistu kvalifikācija ka arī fiziskā sagatavotība, moderns aprīkojums arī būs diezgan būtisks atlases nosacījums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *