Kā piegādāt auto no Vācijas vai arī no citas valsts?

Lietotas vai arī mazlietotas automašīnas iegādei Vācijā ir trīs iespējas. Pats Pirmais veids būtu neatkarīgs brauciens uz Vāciju, mašīnas izvēli, pirkšanu un arī patstāvīgu braukšanu atpakaļ. Taču šī izvēles metode nemaz nav pieņemama visiem, tā kā pietrūkst pieredzes tādos darījumos, brīvā laika vai vēlēšanās. 2. rīcības veids ir sūtīt auto pie droša starpnieka vai arī vērsties pie uzņēmuma, kā darbības nozare būtu tieši automašīnu pārvadāšana Klientam un vēl visu dokumentu kārtošana, saņemot par to savu komisiju. Un pēdējais variants būs pašam patstāvīgi pasūtīt mašīnu, piemēram, Vācijā un doties tieši pie firmas, kuras pakalpojumu piedāvājumā tiek iekļauti tieši transporta pakalpojumi. Tieši ar tādiem uzņēmējiem sadarbojas mašīnu oficiālie dīleri visā pasaulē un arī starpnieki automašīnu tirdzniecībā.

Uzzini vairāk – https://www.kurbads.lv/

Mašīnu piegādes varianti

Mūsdienīga loģistikas firma piedāvā cilvēkiem ļoti daudz dažnedažādu veidu, kā klienta auto var būt pārvests. Transporta pakalpojumi variējas starp LUX klases auto piegādi un līdz pat lētāko automašīnu pārvešanu. Kādi tad ir automašīnu transportēšanas veidi kā arī ar ko tad tie atšķiras savā starpā?
Auto var arī būt transportēts, izmantojot vilcienu, lidmašīnu, auto vedēju pakalpojumus vai, piemēram, paša spēkiem. Tajā pat brīdī visizdevīgākais variants ir konkrēti auto vedēju izmantošana, tādēļ ka, kaut gan dzelceļa pakalpojumi ir lētāki, taču šeit ir būtiska transporta virzienu ierobežošana un, ja būs jāpārkrauj mašīnu no viena vilciena uz otru, izdevumu izmaksas būs tiešām daudz lielākas.
Vešana izmantojot autovedēju var tikt pielāgota ikviena klienta iegribām vai iespējām, kā piemēram, tā kā ekskluzīvu automašīnu pārvadāšana jau atšķiras no pārējo auto piegādes, šeit standartā būs vests viens auto, piedāvājot kā atvērtu autovedēju, kā arī slēgta tipa.
Auto vedēju veidi:
1)Atverta veida autovedēji, tas ir veids transpotam, kurš var pārvest gan vienu mašīnu, kur tiek izvēlēts mazais variants, gan arī līdz pat divpadsmit auto, kur jau automašīnu transportēšana tiek īstenota ar lielu auto vedēju. Tāds tomēr ir visbiežāk izvēlētais opcijas variants, kuru ikviens jau ir pamanījis pilsētas ielās, ja ir pārvesti daudzi auto vienlaicīgi.
2)Automašīnu pārvadāšana izmantojot slēgta tipa auto vedēju. Šinī gadījumā tiek pārvests 1 auto, parasti ar kopejo mazu līdz 2200kg, tas būs dārgāks variants, taču Jūs jau varat būt pārliecināts, ka šāds auto transports pasargās Jūsu mašīnu no jebkādiem bojājumiem.

Kam pievērst uzmanību ,kad meklē uzņēmumu, kas transportēs Jūsu auto no Vācijas?

Lai saprast, kuru transporta uzņēmumu atlasīt tieši Jūsu automašīnu transportēšanai, ir vērtīgi apskatīt atsauksmes jau par pārvadātāja darbu un tikai pēc tam īstenot pārdomātu katras kompānijas analizēšanu.
Pirmais loģistikas uzņēmuma izvēlēšanās kritērijs būs tas, vai, piemēram, auto transportēšana tiek īstenota uz Jums vajadzīgo valsti. Jaunie uzņēmumi darbojas tikai dažos valstu reģionos, un tādējādi tikai uzņēmums jau ar pieredzi droši var atļauties plašu darbības rādiusu.
Pasūtot auto no Vacijas, Jūs jau esat ieinteresēts, lai auto pēc iespējas ātrāk nonāktu pie Jums, tādēļ meklējot loģistikas kompāniju, tomēr ir vērts apsvērt piegādes laiku.
Ne vienmēr problēmsituācijas auto pārvadāšanas laikā notiek loģistikas kompanijas dēļ. Šinī variantā parasti tiek piedāvāts apdrošināt kravas piegādi. Viennozīmīgi tas ļaus kompensēt radušos zaudējumus neparedzētas situācijas gadījumā, piem., ja notiek nelaimes gadījums. Tas jau ir diezgan svarīgi, tā kā automašīnu pārvadāšana nenoliedzami jau ir vērtīgas preces piegāde.
Auto transportēšana ārpus Latvijas jau ir birokrātiska lieta, tāpēc derētu pārliecināties, kad uzņēmums pārzin visas nianses, kas ar to saistīts. Piezvanot tieši uz servisu, kura specialitāte būs transporta pakalpojumi, Jūs varēsiet saņemt informāciju par pārvadāšanas noteikumiem, aptuvenajām izmaksām, piegādes laikiem un citu svarīgu informāciju. Operators atbildēs arī uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar jūsu transportlīdzekļa piegādi. Pēc sarunas ar speciālistu Jus varēsiet gūt priekštatu gan par pašu pakalpojumu, gan tā cenu, kas palīdzēs izvairīties no apšaubīgiem pārvadātājiem un pārmaksāšanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *