PASAŽIERU MINIVENU IZĪRĒŠANA CEĻOJUMOS.

Dažāda tipa auto izīrēšana ir zināms pakalpojums jau ļoti ilgu laiku. Auto un busu noma ir aktuāla ne tikai privātpersonām, kas ceļo un dodas komandējumos, bet arī juridiskām personām, kad ar esošo autoparku ir problēmas, vai vienkārši nepieciešams ātrs un ērts risinājums cilvēku un kravu pārvietošanai no punkta A uz punktu B. Īpaši aktuāli automašīnas nomu piedāvājumi kļūst ceļojot, jo, bieži vien, automašīnas noma ir izdevīgāka par sabiedriskā transporta izmantošanu, it sevišķi vietās, kurās nekad neesat bijis. Automašīnu nomas servisi parasti piedāvā dažāda tipa automašīnas, lai sev piemērotu risinājumu varētu atrast ik viens interesents. Vispopulārākie ir busi, miniveni un vieglie auto, kas ir lieliskā vizuālā un tehniskā stāvoklī. Minivenu noma vai busu noma ir īpaši noderīgs pakalpojums lieākām draugu vai radu grupiņām, kas vēlas baudīt patīkamu atpūtu kopā.

Uzzini vairāk – https://busuboss.lv/

VAI LIELS CILVĒKU KOLEKTĪVS VAR IZNOMĀT BUSU?
Busu noma allaž ir bijusi topu augšgalos pateicoties savām priekšrocībām. Piemēram, ar miniveniem un mikroautobusiem ir vieglāk pārvietoties mazliet lielākām ļaužu grupām, kā arī atkrīt problēma ar mantu pārvadāšanu. Šādi atkrīt arī mūžīgā problēma ar to, kā sasēdināt un izsēdināt visus, lai ceļš varētu būt raitāks un tajā tiktu pavadīts mazāk liela laika. Minibusu noma ir arī finansiāli izdevīga, ja pārbraucienaā dodaties vairāku draugu vai mājsaimniecību ietvaros, jo ir iespējams dalīt izmaksas gan par minibusa vai minivena nomas izmaksām, gan degvielu. Visērtāk var noīrēt busu, apskatot piedāvājumu interneta vietnē, aizpildot visu nepieciešamo informāciju un gaidīt ziņu, par transportlīdzekļa nomas apstiprināšanu.

KAS JĀZINA PIESAKOT BUSIŅU NOMU?
Mikro autobusu noma jeb minibusu noma ir ļoti vienkāršs un ātrs process. Daži padomi par to, kā visabāk izvērtēt kādu auto nomāt – izvēlamies sev tīkamu auto un busu nomas pakalpojumu sniedzēju, saprotam to, kāda veida auto ir nepieciešams, balstoties uz tehniskajiem parametriem (vietu skaitu, degvielas patēriņu), cenu un izveidojat nomas pieteikumu. Tālāk jau komunikācija notiks starp nominieku un servisa sniedzēju, kad būs iespēja vienoties arī par dažādām niansēm pakalpojuma sniegšanā. Netrūkst tādu auto nomas punktu, kas nodrošina automašīnas nodošanu un savākšanu atšķirīgās pilsētās, kas ir īpaši ērti gadījumos, ja nepieciešams, piemēram, ar nomas auto doties uz lidostu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *