Mūsdienīgs auto remonts un diagnostika pie nozares speciālistiem

Ikviens automašīnas īpašnieks, nododot savu automašīnu uz remontu vai arī apkopi, satraucas tieši par to vai tiešām pakalpojums realizēts labi. Tik tiešām, tieši no tā, cik ļoti kvalitatīvi būs izpildīts Jūsu “dzelzs drauga” auto remonts, būs atkarīgs arī tā darbošanās laiks un, pats galvenais, tieši Jūsu drošība uz ceļa. Tad, kad tiek izvēlēts autoserviss Rīgā vai arī jebkurā citā pilsētā, vairums izvēlās pēc pakalpojumu izmaksām. Kāds cenšas atrast servisu ar zemu cenu politiku, cits, gluži pretēji, uzskata, ka tieši dārgāks autoserviss ir un būs vislabāks. Tomēr, kas ir tas būtiskākais uz ko tieši skatīties, neviens nemaz nezina. Šajā gadījumā mēģinam uzzināt vairāk par to, kāds auto remonts tiek nodroš‌āts, ar ko labs automehāniķis atšķiras no nekvalificēta, un arī pēc kā vadīties meklējot servisu. Bieži servisu piedāvājumā ir arī autoevakuators .

Galvenās grupas, kurās iedala autoservisus

Jebkurš autoserviss Juglā vai arī citā Rīgas daļā, kā arī pārējā Latvijā iedalās 3 pamata grupās, oficiāli dīleru servisi, parasts autoserviss un privāto garāžu meistaru pakalpojumi. Ar ko tad tie atšķiras un, kurš būs vislabākais izvēles variants, centīsimies uzzināt.
Oficiāls dīleru autoserviss, tāds var būt, kā piemēram, sertificēts lexus autoserviss, viņi standartā būs izveidoti kā noteiktas auto brenda markas pārstāvniecības, kuru remontā specializējas. Visbiežāk tā jau ir auto apkope ar garantiju, tā kā, ja, kā piemēram, vajadzīgs auto remonts, transportlīdzekļa īpašnieks būs spiests maksāt “kārtīgu” cenu. Nenoliedzami, tas nav visos dīleru servisos, tādēļ minētais punkts ir kārtīgi jānoskaidro.
Oficiāli reģistrēts autoserviss Rīgā vai arī citur Latvijā, kas tieši tiek reģistrēts, ievērojot Latvijas likumus un tie pilnībā jau ir atbildīgi par savu veikto darbu, pat, kad Jums vajadzīga vien riepu montāža un balansēšana. Tāds autoserviss jau ir diezgan populārs, tādā servisā ir gan profesionāls automehāniķis, gan auto elektriķis, gan arī augstas kvalitātes pakalpojumi. Tanī pat brīdī cenas ir mazākas.
Pēdējā grupa – privatās garāžas, kurās sniegtais auto remonts tiek izdarīts neoficiāli. Bez šaubām, šajā vietā būs zemas izmaksas, tajā pat brīdī te nav arī nekādu garantiju un atbildības par piedāvātajiem pakalpojumiem. Un jauno auto diagnostika diez vai būs pareizi veikta.

Kā pareizi izdalīt piemērotu autoservisu no neprofesionāla?

Kad tiek skatīts autoserviss Juglā vai jebkur citur, nedrīkst skatīties vien uz pakalpojuma cenām. Nepieciešams izvērtēt uzņēmuma meistaru kvalifikāciju, ka arī neļaut, kad auto diagnostika būs realizēta kādā nezināmā garāžas darbnīcā. Vislabākajā gadījumā var būt iztērēta nauda un laiks. Sliktākajā – būs vajadzīgas jaunas rezerves daļas vai arī auto. Šeit būtu optimālā shēma – līdz brīdim, kamēr eksistē garantijas periods, auto apkope un remonts jāveic pie dīlera. Bet pēc garantijas serviss nav izdevīgs, un tam jau nav īsti lielas jēgas. Labāk būtu sazināties ar lieliem servisiem, kas var tikt dēvēti kā, piemēram, sertificēts toyota autoserviss. Kas tad attiecas jau uz garāža tipa servisiem, to servisu iespējams lietot vien tad, kad Jums ir kāds savs uzticams automehāniķis vai auto elektriķis. Pretējā gadījumā labāk būtu izlasīt citu uzņēmuma klientu rekomendācijas, tā kā pat nekvalitatīvi realizēta riepu montāža un balansēšana var novest pie bīstamas situācijas uz ceļa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *