DAŽĀDU STIKLU UN STIKLA OBJEKTU TĪRĪŠANAS PAKALPOJUMI

Logi un stikli ar vien biežāk ēku fasādēs tiek izmantots kā galvenais elements. Ja gadsimta sākumā jebkurai sevis cienošai celtnei bija jālepojas ar stipru mūri visapkārt, tad ar vien biežāk varam sastapt mazākas un lielākas celtnes, kuru fasāde ir veidota no milzīgiem logiem. Tas nav novērojams vien Latvijā, bet arī citur pasaulē, it sevišķi tajās valstīs, kurās augstceltnes un debesskrāpji ir jau pierasta panorāmas sastāvdaļa. Lieli logi telpā nodrošina dabisko dienasgaismu un rada plašuma sajūtu, taču, neatkarīgi no tā vai stikls ir izmantots tikai logiem vai arī visai fasādei, tas prasa īpašu kopšanu, jo, gluži kā magnēts, pievelk putekļus, netīrumus un atrāda visus nosēdumus. Protams, logu mazgāšana nav nekas jauns, taču, augstceltnēm ar stikla fasādēm un lieliem logiem, ir nepieciešams speciāls aprīkojums un tīrīšanas līdzekļi.

KĀDUS LOGUS IESPĒJAMS PIETEIKT TĪRĪŠANAI?
Logu tīrīšanas pakalpojumi, ko veic speciāli uzņēmumi, piedāvā logu un arī stiklu tīrišanu pašvaldības un valsts iestādēm, privātpersonām kā arī juridiskām personām un komercobjektiem. Nedrīkst aizmirst arī specifiskas formas logu un stiklu tīrīšanas iespējas, ko piedāvā šāda tipa uzņēmumi. Katrs, kurš kaut reizi mūžā ir tīrījis logu stiklus vai spoguļus zina, cik rūpīgi tas ir jādara, lai nepaliktu švīkas un citi nosēdumi. Ja nepieciešama tīrīšana augstumā, grūti aizsniedzamā vietā, talkā nāks teleskopiskais kāts. Logu tīrīšana Rīgā ir pieejam katram interesentam, taču, jāņem vērā daži nosacījumi, piemēram, minimālā izbraukuma maksa ir 30 eiro, cena tiek aprēķināta pēc tīrāmās viesmas kvadratūras, piemēram, vienkāršākiem logiem cena ir sākot no 50 centiem kvadrātmetrā, taču specifiskākiem logiem – sākot no nedaudz zem pieciem eiro.

DABAI UN CILVĒKIEM DRAUDZĪGI LOGU TĪRĪŠANAS PAKALPOJUMI RĪGĀ.
Logu mazgāšanas pakalpojumi kļūst ar vien populārāki, jo ar vien vairāk cilvēku izvēlas savus mājokļus būvēt, iekļaujot lielus logus un stiklu elementus, kas prasa rūpīgu kopšanu. Pasūtot logu mazgāšanas pakalpojumu, nav jāuztraucas par ķimikālijām vai kādām netīkamām vielām, kas varētu kaitēt virsmām un apkārtējai videi. Visi izmantotie tīrīšanas līdzekļi ir dabai draudzīgi un sertificēti. Jebkurš interesents var izmantot logu tīrīšanu Rīgā, neatkarīgi no tā vai esat juridiska vai fiziska persona.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *