VAI IESPĒJAMS INTERNETĀ PIRKT ALKOHOLU?

Jau no seniem laikiem mājas alkohola darītavas – alus brūvētavas un mājas vīna ražotnes, ir sastopamas diezgan daudzās mājās. Maldīgi uzskatīt, ka jebkāda veida mājās darītais alkohols, kas pēcāk tiek pārdots citiem, ir nelegāls bizness, jo nelielu alkohola darītavu dzērienu ražošanu un realizāciju tirgū, regulē dažādi likuma panti, kas darbošanos padara pilnīgi legālu. Katram ir savs stāsts par to, kā nonaca tieši līdz šādam uzņēmējdarbības veidam un tas var kalpot par lielisku veidu kā pievilināt jaunus klientus. Mazās, privātās alkohola darītavas savas preces veiksmīgi realizē dažādos nelielos tirdziņos, mājražotāju veikaliņos, kā arī iespējams slēgt līgumus ar alkohola veikalu tīkliem. Kā arī, protams, nevar aizmirst arī par interneta veikalu, kurā pārdot savus saražotos labumus.

Uzzini vairāk – http://pv64.lv/

UPEŅU UZLĒJUMI, MĀJAS UN MĀJAS ALUS PAR LIELISKĀM CENĀM.
Dažādus uzlējumus, sidrus, alu veidus un degvīnu var ne tikai iegādāties pašu lietošanai, bet tā būs arī lieliska dāvana. Mājās brūvētais alus, mājražotāju vīni, kā arī dažādi uzlējumi un pat degvīns noteikti garšos savādāk kā veikalos nopērkamā masu produkcija. Katrs, kurš ir nogaršojis mājās darinātu degvīnu zina, ka ta garšo savādāk. Mājražotāji nereti piedāvā dažādu interesantu garšu kombinācijas ne tikai pārtikas precēm, bet arī mājās ražotiem alkoholiskajie dzērieniem. Aveņu uzlējums vai upeņu uzlējums noteikti būs gana labas opcijas tostam svētku dienās vai Dumbrāju alus veldzēs slāpes karstā vasaras dienā.

KAS REGULĒ ALKOHOLA IEGĀDI TIEŠSAISTĒ?
Lielāki vai mazāki alkoholisko dzērienu veikali, preču piegādi veic pašu spēkiem. Tas palīdz pārliecināties par pircēja vecumu. Piegāde tiek veikta pilsētas un tuvējo rajonu robežās, atkarībā no minimālās groza summas. Arī bezmaksas piegāde tiek noteikta balstoties uz konkrētu summu, kas būtu adekvāta pircējam un izdevīga pārdevējam. Iegādājies Latvijā ražotu preci un atbalsti savējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *