Vēlaties bez bēdām ceļot nedomāt par mājas aizsardzību? Ir varianti!

Ikgadu Latvijā tiek veiktas desmitiem tūkstošu ielaušanās gadījumu. Statistika rāda, kad noziedznieki vairumā gadījumu nokļūst dzīvoklī, izsitot slēdzeni vai piemeklējot atbilstošu atslēgu, kā vēl viens izplatīts veids parasti ir iebrukšana caur logiem, ventilācijas atverēm vai arī balkoniem, ne tik bieži viņi lieto rupjas durvju uzlaušanas metodes. Iebrucēju profesionalitāte un arī atjautība jau ar katru jaunu dienu pilnveidojas, bet zādzību daudzums sestdienās un svētdienās palielinās. Tālab savam mieram, vajadzētu padomāt tieši par mājokļa aizsardzību un tad izpētīt, kādi tieši drošības risinājumi tirgū ir pieejami.

Ieskaties arī – https://eurocash1.lv/pakalpojumi/seifu-noma/

Ar ko gan atšķiras savā starpā atšķirīgi drošības risinājumu tipi?

Gribat drošāk pasargāt māju vai dzīvokli? To tiešām var nodrošināt šādi drošības risinājumi – teritorijas aizsardzība jau ar speciāli apmācītiem cilvēkiem (fiziskā apsardze), tehniskās apsardzes izmantošana, dažādi inženiertehniskie varianti un arī kombinētie drošības pasākumi. Ar ko tad šie veidi atšķiras savā starpā var redzēt zemāk.
Objektu apsargā īpaši sagatavoti dienesti un apsardze – šī apsardzes metode tiek dēvēta kā fiziskā apsardze, pie tam to var realizēt divos veidos: izvēloties organizācijas, kas tieši kvalificējas īpašumu aizsardzībā, vai arī nolīgstot atsevišķu sargu. Kompānijas, kas piedāvā cilvēkiem fizisko apsardzi, savu darbu īsteno kvalitatīvi kā arī efektīvi, turklāt šo uzņēmumu speciālisti ir īpaši apmācīti un, protams, viņiem jau ir nepieciešamie aizsardzības līdzekļi (munīcija, formas tērpi kā arī aprīkojums. Šāda veida drošības organizēšanas process ir saprotams, tomēr salīdzinoši dārgs. Lētākais veids būs apsargs, ko tad arī var nolīgt caur apsardzes firmām.
Tehniskā apsardze, kur ir izmantota signalizācijas uzstādīšana, kuras visi signāli nonāk uz “pulti”. Galvenie tehniskie līdzekļi, lai aizsargāt objektu, būs īpaši signalizācijas sistēmas sensori. Turklāt šādas iekārtas ir uzliktas aizargājamā objekta perimetrā un trauksmes gadījumā ziņo. Pie tam arī šinī variantā pastāv 2 veidi, kur viens ir noslēgts līgums tieši ar uzņēmumu, kurā īpaši norīkots cilvēks seko līdzi informācijai par stāvokli klienta majoklī. 2. variants būs, kad tieši ziņa nokļūst uz Jūsu telefonu un ziņo par situāciju.
Mājokļa apsardze izmantojot inženiertehnikas līdzekļus – šeit tiek izmantoti metāla režģi, žalūzijas un triecienizturīgs pārklājums. Dotais risinājums nenoliedzami būtu izdevīgāks izmaksu ziņā un salīdzinoši labs, tajā pat brīdī uguns nelaimes gadījumā varētu būt izveidots slazds pašam sev, kā arī bieži tas neaiztur laupītājus.
Pēdējais variants ir kombinētie drošības risinājumi, šajā gadījumā var tikt izmantoti 2 vai arī vairāki aizsardzības veidi. Šinī izkārtojumā varēs būt tiešām pārliecinātiem tiešām par labu mājas aizsardzību.

Kur pasūtīt mitekļa drošības aizsardzību, lai varētu gulēt mierīgi?

Biznesmeņi ar pieredzi, kuri jau sadarbojas kopā ar vairākām apsardzes kompānijām, izceļ, kam tad jāvērš vērība, izvēloties šāda tipa uzņēmumu:
1) Pieredze. Nepastrīdami svarīgs moments, jo bez šaubām darba pieredze parādās profesionālajā izaugsmē un liela stāža uzņēmumi savas darbības laikā būtiski paplašina savas iespējas.
2) Klienti. Kvalitatīvs apsardzes uzņēmums vienmēr izceļas tieši ar milzīgu klientu auditoriju, tostarp lielu pastāvīgo klientu skaitu.
3) Darbinieki. Sargājot vairākus objektus vai personas, ir nepieciešams ne tikai ievērojams speciālistu daudzums, bet arī izveidotas ātrās reaģēšanas komandas, kas ir un būs gatavas doties prom pēc pirmās trauksmes jebkurā laikā.
4) Tehniskā apsardze ar “pulti”. Viennozīmīgi šis jau ir viens no kritērijiem, kurš atšķir stabilu apsardzes kompāniju. Drošības panelis sniedz iespēju uztvert trauksmes signālu arī tad, kad birojā vai dzīvoklī nav īpašnieku, un trauksme tiek iedarbināta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *