Kredīts online vai sms kredīts – vai varbūt būtu vērtīgi mēģināt?

Arī mūsu laikā ne visu banku piedāvājuma klāstā pastāv aizdevumi online, šodien šis variants biežāk ir nebanku kreditēšanas iestāžu piedāvājuma klāsts. Kredīts internetā tiešām ir parocīgs veids, kā saņemt vajadzīgo summu ļoti ātri, bet arī tagad daži klienti baidās tos izmantot. Pieteikums kredītam, ar tiešsaisti, ne ar ko neatšķiras no pašas kredītiestādes apmeklēšanas. Šeit tiek sastādīts kredīta pieteikums, saņemts apstiprinājums un tad nauda. Visas darbības tiek īstenotas izmantojot internetbanku vai arī personīgo klienta kontu. Vēl viens plus ir tajā, kad pieteikumu var iesniegt uzreiz vairākās kredītiestādēs. Šis moments ievērojami palielina iespējas saņemt kredītu. Zemāk var lasīt, tieši ar ko tad kredīts online atšķiras no banku kredīta, kā arī kam jāpievērš pastiprināta uzmanība, piesakoties kredītam.

Aizdevumi, to priekšrocības un arī mīnusi

Runājot par plusiem un arī mīnusiem, ko tad sms kredīti vai arī citi aizdevumi online sevī slēpj, vispirms jāpievēršas tieši mīnusiem. Tad šeit pirmās briesmas rodas kredītņēmēja neuzmanības dēļ. Šeit tiek paņemts aizdevums, taču netiek lasīti līguma nosacījumi. Bieži vien, protams, lai pievilināt klientus, var tikt norādīts minimālais % daudzums. Pētot nosacījumus, % izrādās ievērojami augstāks. Kā vēl viena problēma ir par personīgās informācijas nodošanu krāpniekiem. Pasargāt sevi no tā jau ir vienkārši. Kredīts internetā jānoformē vienīgi pie drošām kredītiestādēm.
Priekšrocības:

  • Izdevība piedalīties akcijās un sezonas piedāvājumos;
  • pieteikuma izvertēšanas ātrums un kredīta saņemšana uz kontu;
  • iespēja atlasīt kredītu bez daudziem dokumentiem vai ar tādu kredītvēsturi, kas bankas neapmierinātu;
  • nav arī nepieciešams apmeklēt bankas ofisu.

Saņemot karti ar kredītlimitu, pastāv iespēja iegūt pazeminātu procentu likmi, ilgāku labvēlības periodu. Dažas bankas piedāvā jauniem klientiem nenākt parakstīt līgumu. Kurjers pats piegādās dokumentus uz Jūsu adresi, bet Jūs dabūsiet savu kredītu.

Skaidrs, ka tieši kredīts online ir daudzsološa joma, kas ļauj saņemt patīkamus nosacījumus. Taču, lai aizsargātu sevi, tomēr ir cītīgi jāpārlasa visi dokumenti, un pirms izvēlaties kreditēšanas iestādi, iepazīstieties ar klientu atsauksmēm. Pārdomājiet ne vien % likmi, bet arī kopējo summu, ko nāksies pārmaksāt, tā var ietvert komisijas maksu vai citus pakalpojumus.

SMS kredīts – ātri un bez jebkādas ķīlas

SMS kredīts tad ir īstermiņa mikrokredīts, ko aizņēmējs saņem, ar mobilo īsziņu, kas atnāk uz mobilo tālruni. Lietojot doto kredīta veidu, klients veic vienkāršotu pieteikuma izskatīšanas procedūru. Visbiežāk aizņemas no simts līdz tūkstotis EUR. Bez šaubām, šajā variantā kredīts jau ir jūtami dārgāks kredītņēmējam, tāpēc šis veids ir piemērots tikai negaidīta naudas trūkuma variantā, kad parādās nepieciešamība tos nekavējoties papildināt. Tomēr, ņemot vērā to, ka sms kredīts jau ir diezgan viegli pieejams, tam tomēr jau ir ievērojams krāpniecības risks, tādēļ nesniedziet informāciju par sevi vai bankas pieejas citām personām. Aizņematies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *