VAI PAKEŠU LOGI IR DROŠA IZVĒLE?

Ja pavērojam ēku fasādes Latvijā, tad plastmasas logi būs tie, kas redzami dominē cilvēku izvēlē, kad runa par logu montāžu. Latvijas daba ir fantastiska ar to, ka joprojām ir sastopami visi 4 gadalaiki – cik aukstas ziemas, tik karstas vasaras. Starpsezonās, respektīvi, pavasaros un rudeņos, kad sākas un beidzas apkures sezona, temperatūra dzīvoklī un ārā nav krasā atšķirības amplitūdā, taču, aukstā ziemā, gribētos atrasties siltā mājoklī, savukārt karstā vasarā – mazliet vēsākā. Saprātīgu temperatūras amplitūdu telpā palīdz regulēt lieliski logi, tādēļ pakešu logi ir klientu pirmā izvēle.

KĀ UZLABOT TEMPERATŪRU DZĪVOKLĪ DAUDZSSTĀVU MĀJĀ?

Latvijā energoefektivitāte ir numur viens temats, kad ir runa par ēku renovāciju. Kāpēc svarīgi, lai mājoklis būtu energoefektīvs? Liels vairums Latvijas iedzīvotāju mitinās sērijveida dzīvokļos, kas celti, 45 gadus atpakaļ. Skaidrs, ka ēkas konstrukcijas, komunikācijas un viss pārējais ir morāli un fiziski novecojis, tādēļ tiek veikta namu pilnīga renovācija, kas iekļauj arī logu nomaiņu, ja tas jau nav izdarīts iepriekš. Ne pārāk pievilcīgo telpas temperatūru, mitrumu, slikto ventilāciju un citas nelaimes, var mēģināt novērst nomainot logus. PVC logi nodrošina pareizu un atbilstošu gaisa cirkulāciju telpā, kā arī mūsdienīgu ventilācijas iespēju. Ja logi iemontēti nepareizi, tad pastāv risks, ka telpā sāks veidoties mitrums un uzkrāties kondensāts.

CIK MAKSĀ PLASTMASAS LOGI?

Logu montāžas speciālisti atradīs vislabākos risinājums jebkāda veida namiem. Piesakot projektu, tiek veikti nepieciešamie mērījumi un logi ražoti atbilstoši tiem. Logu montāža tiek piedāvāta kopā ar apdares darbiem, lai pēc darbu beigām nebūtu jāmeklē jauni meistari, kas montēs palodzes un veiks apdares darbus logu ailēm. Precīzas izmaksas varēs noteikt, kad tiks saskaņots un apstiprināts montāžas projekts, jo visas izmaksas tiek rēķinātas individuāli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *