PLASTMASAS LOGI UN KOKA ĀRDURVIS PĒC ĪPAŠA PASŪTĪJUMA

Mūsdienās, būvējot vai pārbūvējot mājokli, ar vien vairāk uzmanības tiek pievērsts tam, lai telpā ienāktu pēc iespējas vairāk dabiskā apgaismojuma un tiktu izmantoti dabiski, taču ilgtspējīgi un kvalitatīvi materiāli. Nemainīgi populāra klientu izvēle Latvijā, kad nepieciešama jaunu logu montāža, ir plastmasas jeb PVC logi. Maldīgi uzskatīt, ka koka logi laidīs cauri aukstumu un koka durvis nebūs ergonomiskas. Mūsdienās ir pieejami dažādi materiāli un to kombinācijas, lai skaņas un siltuma izolācija tiktu nodrošināta, izmantojot ne tikai dzelzi un plastmasu, bet arī koku. Savukārt PVC ir viegli kopjams un joprojām populārs materiāls, kas tiek izvēlēts logu veidošanai. Plastmasas logi ir pieejami dažāda veida profilos, rāmju krāsās un visādi citādi pielāgojami gan mājokļiem, gan birojiem un veikaliem.

PĒC PASŪTĪJUMA VEIDOTAS KVALITATĪVAS KOKA ĀRDURVIS

Aktuālās tendences ir novērojamas arī celtniecības materiālu un būvniecības preču izvēlē. Šodien koka ārdurvis ir kļuvušas tik pat aktuālas kā savulaik dzelzs ārdurvis. Sava veida artavu tam ir devusi tendence mājokli celt un iekārtot mierīgā, skandināvu stilā, ar pārdomātu un funkcionālu interjeru un tā elementiem. Katram klientam ir iespēja izvēlēties vai durvis izgatavot pēc pasūtījuma vai izvēlēties jau gatavas un uzlabot vai pilnveidot ar stikla paketēm, interesantu furnitūru un dažādiem citādiem papildinājumiem.

VAI IZVĒLĒTIES PILNA UZSTĀDĪŠANAS CIKLA SERVISA SNIEDZĒJU?

Durvju montāža un uzstādīšana, ir pilna cikla pakalpojums, kas sevī ietver visu, sākot no mērījumu veikšanas objektā, līdz pat uzstādīšanai un iekšējai apdarei pēc durvju montāžas. Tas ir ideāls risinājums arī reizēs, kad pasūtītās durvis un to uzstādīšana prasa kādas specifiskas zināšanas, kas citiem speciālistiem arī varētu nebūt. Pilna cikla montāžas darbus novērtē ne tikai pasūtītājs, bet arī darbu veicējs, jo nav vajadzības gaidīt uz citām brigādēm un viss darbs tiek paveikts bez liekām problēmām. Līdzīgi ir arī ar logu montāžu, jo viss darbs no A-Z tiek paveikts vienas brigādes ietvaros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *