MŪSDIENĪGAS UN STILĪGAS MĒBELES PĒC KLIENTA PASŪTĪJUMA.

Neviena viesistaba nav iedomājama bez liela un ērta dīvāna, kurā ērti ataisties darba dienas beigās. Mēbeļu salonos un arī mēbeļu salonu interneta vietnēs varam redzēt daudz dažāda veida dīvānus dažādās cenās, formās un komplektācijās. Mēbeles pērkam to lietošanai ilgtermiņā, tādēļ jāsaprot, cik cilvēku to lietos un ko vēlamies no dīvāna sagaidīt. Dīvānus ir iespējams iegādāties gan uzreiz, gan pasūtot pēc īpaša pasūtījuma tieši tādus, kādu sirds kāro. Visi salonā atrodamie dīvāni ir ražoti Latvijā, nevis kā daudzos mēbeļu veikalos nākas manīt – Polijā vai Baltkrievijā, tādēļ, droši var apgalvot, ka tiek pirkta Latvijas prece.

Uzzini vairāk – http://www.divanudarbnica.lv/

KĀ IZRAUDZĪTIES PIEMĒROTU DĪVĀNU?
Kā pareizi izvēlēties tieši īsto dīvānu? Lai neapjuktu plašajā klāstā, ir jāsaprot, kas ir tas, ko vēlamies no mēbeles sagaidīt. Piemēram, dīvāna forma. Vai uz tā būs paredzēta vieta sēdēšanai diviem vai trim cilvēkiem? Vai tas būs dīvānu komplekts? Vai tam ir nepieciešama veļas kaste un vai tam ir jābūt izlaižam? Kā redzams, dīvānu izvēlēties nemaz nav tik viegli kā sākumā varētu šķist. Tātad, rezumējot, jāņem vērā trīs galvenie kritēriji pēc kuriem izraudzīties dīvānu – cik daudz cilvēku to ikdienā lietos, kāda būs tā forma un vai ir nepieciešama izvilkšanas funkcija, kas dīvānu ērti pārvērš par guļamo platību.

KUR IEGĀDĀTIES LATVIJĀ RAŽOTUS DĪVĀNUS?
Klientiem ir iespējams izvēlēties starp parastajiem dīvāniem, kas ir atverami, izlaižami un ar veļas kasti. Pēcāk seko opcija tik ļoti aktuālajiem stūra dīvāniem, kas mēdz būt kompakti, paredzēti trim sēdētājiem un lielāki, kas paredzēti kuplākām saimēm. U veida dīvāni ir kļuvuši par īstu fenomenu un kļūst pieprasītāki ar vien biežāk, it sevišķi lielu ģimeņu vidū. Ne tikai moduļu mēbeles, bet arī moduļu dīvāni kļūst par vienu no pircēju iecienītākajām izvēlēm, jo ir ērti pielāgojami ne tikai telpai, bet arī situācijām. Ar vien vairāk mēbeļu, ko redzam veikalos, ir ražotas Latvijā, tādēļ droši varam apgalvot, ka Latvijā ražotas mēbeles ir pieprasītas un tiek pirktas. Vai var būt vēl labāks veids kā atbalstīt vietējos ražotājus?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *