KONTAKTLĒCU IZVĒLE E- OPTIKAS IEPIRKŠANĀS VIETNĒS

Mūsdienās pastāv vairākas iespējas, kā uzlabot savu redzi un tam, kādus optikas rīkus izvēlēties ikdienas lietošanai, lai redzes traucējumi nesagādātu neērtības darbā un arī ikdienā. Daudzu izvēle norit par labu lēcām, jo to lietošana ir ļoti viegla un tās ir salīdzinoši lētākas par brillēm vai acu lāzeroperāciju. Brilles, saprotams, ir dārgākas un tas ir ilgtermiņa ieguldījums, bet daudziem briļļu lietošana neliekas piemērota un praktiska.

Dažāda veida lēcas var izvēlēties jebkurš un tās iespējams izmantot gan balstoties uz optisko piemērotību, gan valkāšanas un lietošanas ilgumu. Kontaktlēcu iegāde ir iespējama gan e-veikalos, gan optikas preču veikalos. Tā pat kā briļļu iegādei, arī kontaktlēcas un iesakām nopirkt tikai pēc acu ārsta vai optometrista konsultācijas.

KĀDAS IR OPTISKO LĒCU ATŠĶIRĪBAS?
Internetā ir pieejami daudz un dažādi optikas preču veikali, kas piedāvā iegādāties dažāda veida kontaktlēcas, kas piemērotas dažādām redzes problēmām. Lēcas ir iespējams izvēlēties gan no dažādiem ražotājiem, gan vadoties pēc cenas, gan pēc redzes problēmām. Parasti veikali iedala lēcas pēc lietošanas ilguma, gan redzes problēmu raksturojuma. Lēcas iedalās pēc to valkāšanas perioda – dienas lēcas, lēcas divām nedēļām, mēnesim, trim mēnešiem un pusgadam. Tā pat iegādei ir pieejamas lēcas un acu pilieni, kas paredzēti tiem cilvēkiem, kuriem ir redzes problēmas skatoties gan tālumā, gan tuvumā, gan tiem, kuri slimo ar astigmatismu. Tiem, kuri vēlas papildināt savu imidžu, iespēja iegādāties krāsainās kontaktlēcas un arī lēcas, ar dažādiem zīmējumiem.

ACU LĒCU CENU ATŠĶIRĪBA.
Cena ir svarīgs faktors arī optikas precēm. Kontaktlēcas cena var var būt atšķirīga dažādos salonos, tiesa gan cenu atšķirība nebūs ļoti ievērojama. Piemēram, 1 dienas acu kontaktlēcu cena svārstās ap 25-30 eiro, un iepakojumā ir 30 lēcas, katrai dienai savas. Lēcas, ko var lietot divas nedēļas pa dienu, maksā ap 20 eiro un komplektā ietilpst vairākas lēcas, kas nozīmē to, ka šāda tipa lēcas ir nedaudz izdevīgākas par lēcām viendienītēm. Kontaktlēcas, kas paredzētas atsevišķām redzes problēmām, ir iespējams lietot gan nepārtraukti visu diennakti, gan tikai pa dienu. Toriskās lēcas lieto pēc speciāla režīma ar pārtraukumiem gan tikai pa dienu, gan arī naktīs. Ja nepieciešamas toriskās lēcas, joprojām iesakām pirms tam konsultēties ar savu ārstu vai optometristu, lai piemeklētu sev vispiemērotākās lēcas. Savukārt, tie, kuriem redzes korekcija ir akūti nepieciešama gan lai redzētu tuvumā, gan tālumā, lielisks risinājums būs multifokālās lēcas, ko var iegādāties par aptuveni 30 eur.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *