Mūsdienu kafijas serviss nodrošinās garšīgu kafiju jebkurā laikā un vietā

Lieli ofisi un biroju centri jau ir vienīgi pāris no vietām, kur kafijas automāti ir samērā populāri. Ofisu darbinieki bieži vien lieto kafiju ne vienīgi pusdienlaikā, bet arī darba pauzēs, pirms un arī pēc darba. Pie tam arī uzņēmuma vadība diezgan bieži pozitīvi skatās uz šādu aparātu izvietošanu birojā, tā kā šis apstāklis palielina darbinieku darba spēju dienas laikā(izvēlies te – kafijas automāts jura). Kāda tehnika jau ir piemērotākā katrā gadījumā – parastie kafijas aparāti vai arī iespaidīgi kafijas tirdzniecības automāti, mēģināsim precizēt tālāk rakstā.

Kafijas automāti – atlases kritēriji

Lai jau precizētu to, kādi tieši kafijas automāti būs vajadzīgi, būtu jāsaprot aptuvenais klientu un darbinieku daudzums, kas apmeklēs konkrēto sabiedrisko vietu vai arī biroju. Gadījumā ja tāda būs maza ēstuve vai restorāns, tieši kafijas aparāti, kas ir uz galda liekami, būs laba opcija. Ja runāt jau par nelielu tirdzniecības centru vai arī ofisa ēku, kur kafijas lietojums tiek paredzēts no simts līdz divsimt dzērienu dienā, šeit tad piemērota izvēle jau būs ne īpaši lieli kafijas tirdzniecības automāti ar 8 – 10 dzērienu veidiem. Jau lielam biznesa centram, tirdzniecības centram vai lidostai jau ir vajadzīgi tirdzniecības automāti ar 15 vai pat vairāk veidu dzērieniem, kas, savukārt, arī tiek pagatavoti ātri. Šeit labi noderēs arī automāti, kur pieejamas uzkodas un citas dzērienu kategorijas, piem., minerālūdens vai arī limonāde. Šodien visvairāk populāri ir kafijas aparāti, kas pagatavo ne mazāk kā piecus veidus: americano, espresso, kapučīno, latte un karsto šokolādi. Pievēršoties funkcijām, kafijas aparāti jau ar vairākām automatizācijas funkcijām būs tiešām vienkāršāki ekspluatācijā. Protams, ir labi, ja iekārtai ir automātiskais kafijas malšanas iestatījums un nepārtraukta diagnostika, funkcija, kas paredz pašattīrīšanos, enerģijas taupīšana un īssavienojuma aizsardzība. Acīmredzot vislabāk jau ir ņemt ierīci ar mazu enerģijas patēriņu. Protams, jo būs vairāk tehnikai opciju, jo augstākas jau būs izmaksas. Tādēļ šajā gadījumā izvēle būs tikai klienta ziņā.

Kafijas tirdzniecības automāti – partneru atrašana

Ir pienācis laiks, kad Jums vajadzīgi kafijas aparāti vai pat jau lielāki kafijas tirdzniecības automāti. Kurā vietā tos labāk būtu nopirkt? Tagad kafijas serviss vai arī kafijas aparātu remonts tiešām ir parasta lieta, ko tad var piedāvāt daudzi uzticami uzņēmumi. Izvēloties sev partneri, apskatiet piedāvājuma klāstu – kādi kafijas aparāti vai jau tirdzniecības automāti būtu pieejami. Kādas tieši ir šo aparātu funkcionalitāte. Izpētiet arī to, kādi tad pakalpojumi būs uzņēmuma piedāvājuma klāstā. Nozīmīga lieta ir arī kafijas automātu remonts un apkope. Labs servisa uzņēmums piedāvā ne vienīgi pašus aparātus, servisu, remontdarbus, bet arī, piemēram, kafijas pupiņas, papīra tasītes un citas svarīgas lietas. Svarīgi jau ir izlasīt uzņēmuma klientu rekomendācijas par šo pārdevēju. Taču mēģiniet izpētīt arī kaut ko papildus par šo iespējamo partneri – cik tad gadu tas darbojas tirgū, ar kādiem citiem partneriem strādā un līdzīgas lietas. Labs partneris tas nozīmē ilggadīgu, kā arī izdevīgu sadarbību uz ilgiem gadiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *