KVALITATĪVAS SUDRABA ROTAS TAVAM SKAISTUMAM

Lai arī rotas un juvelierizstrādājumi jau sākotnēji tika izmantoti kā sava statusa atainošanas līdzeklis, tas nav vienīgais pielietojums. Tā pat tā ir lieliska investīcija, jo dārgakmeņu un dārgmetālu cenas ir stabilas un izdevīgas. Rotas ir lielisks veids kā papildināt savu imidžu un koptēlu. Skaistas rotaslietas rada juvelieris, kurš ir sava amata meistars un ir apguvis prasmi darboties ar dārgmetāliem un dārgakmeņiem. Lai rota nezaudētu savas vizuālās īpašības, pie juveliera var veikt arī to apkopi un remontu, ja tāds ir nepieciešams. Svarīga arī pareiza rotu kopšana, lai tās kalpotu ilgāk, nezaudētu savu formu un īpašības(ieskaties šeit – sudraba laulību gredzeni). Tas attiecināms uz visa veida juvelierizstrādājumiem. Izvēlieties tikai kvalitatīvas un prasmīgi darinātas rotas, jo tās kalpos ne tikai ilgāk, bet arī izskatīsies daudz labāk par lētu bižutēriju.

KĀDA VEIDA ROTAS VAR VEIDOT NO SUDRABA?

Mūsu pusē vispopulārāko rotaslietu sarakstā var minēt gredzenus, auskarus un dažādas kaklarotas. Sudrabu varētu uzskatīt par populārāko dārgmetāla veidu, kuram dod priekšroku Latvijā. Šīs līdera pozīcijas sudrabs dala ar zeltu, kas ir tik pat populārs, īpaši vecāka gadagājuma klientu vidū. Jebkuram juveliera vai rotkaļa amata meistaram, būs pa spēkam pielāgoties klienta domu lidojumam un savā darbā izmantot ne tikai dārgakmeņus vai pusdārgakmeņus, bet arī tās veltes, ko mums ir devusi daba.

KĀ IZVAIRĪTIES NO METĀLA DEFORMĒŠANĀS?

Rotu apkope un labošana sniedz iespēju pagarināt rotu kalpošanas laiku. Prasmīgi meistari spēs rotas arī pārveidot un pielāgot, ja radīsies tāda nepieciešamība. Interesants ir pakalpojums, kura ietvaros piedāvā izveidot rotu dublēšanu, kas palīdz tikt pie tāda paša pazudušā auskara vai jebkādas citas rotaslietas, kas ir neatgriezeniski saplīsusi vai pazaudēta. Pie pārveidošanas var minēt gredzenu samazināšanu vai pielāgošanu, kaklarotu pielāgošanu, piemēram, padarot tās īsākas. Rotas iespējams arī pārveidot, pārkausējot savas esošās un savu laiku nokalpojušās, jaunās un interesantās. Rotu kopšanai noteikti nepieciešams izmantot tieši juveliera ieteiktos līdzekļus, lai nebojātu metālu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *